Přejít na obsah

Octavia 3 facelift


beryfery

Doporučené příspěvky

Víte někdo jak je to s Rear Traffic Alert ? Na stránce modelu se píše toto: Díky zadnímu radaru pomáhají systémy Blind Spot Detect a Rear Traffic Alert s bezpečným přejížděním mezi jízdními pruhy a couvání z parkovacího místa.
Je to tedy tak, že pokud mám Blind Spot Detect tak mám automaticky i Rear Traffic Alert? V konfigurátoru se nikde o Rear Traffic Alert nepíše v žádné výbavové verzi, jediné, kde jsem to našel je v ceníku u standartní výbavy L&K. Nenašel jsem to ani v konfigurátoru Kokodáku. Jediné, kde jsem to našel bylo u jedné s výbav Supika.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Duri: taky si myslim, ze to prezijem :D jinak taky budu nejspis prechazet ale pockam do zacatku 2018, protoze konecne bude benzin 4x4. Z Cupry 221kw, pouze v kombinaci kombi, DSG. Tohle je info od cloveka ve vyvoji Skodovky. Celkem by me proto sralo ted koupit tenhle FL.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Kodiaq prijde v silnejsi 2.0 TSI co nevidet ;) to je jiz jiste. Tenhle argument moc neberu, Seat ma 221kw v Cupre a Ateca me v benzinovych verzich max 110kw - 2.0 TSI ani nema (nejsilnejsi je diesel 140kw). Proto argument s Kodiaqem nechapu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem iphonik4
Odkaz ke komentáři

seat má už 2 roky 220kW, ale stejně je to furt předokolka, takže tak... respektive těch 220kw a 380nm je hodně na limitu a chtělo by to už RWD nebo pro mainstream 4X4(nejlepší asi torsen se zadním diferenciálem)

 

vše to sou jenom domněnky, takže tak.. třeba s tím přijdou proč by ne.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...