Jump to content

Octavia 3 facelift

beryfery

Recommended Posts

RS-ka asi až po predstavení. Tzn. asi až február, či?

Brutal som na ňu zvedavý a na sériovú výbavu, pretože L&K je slušne vybavený :)

Modlím sa iba za jedinú vec a to je krídlo. Straaaašne sa mi to na OIII nepáči :wacko: nehodí sa ale že vôbec k autu.....

To je zajímavé. V česku je jiný ceník. Např. úplně vypustili variantu Style u 1,4TSI 110kw, AP. Ceník je na webu škoda.cz.

Přesně, ta 1.4 (není ani AP ani M) ve Stylu mi mrzí, chtěl jsem do ní jít :( Takže bude holt asi ve Freshi no ^_^ Otázka je, co bude zase ve Freshi za výběr v interiérech. Při tom slováci tam 1.4 ve stylu mají :wallbash:

Edited by luban

Ptal jsem se na on-line chatu Škody a slečna nebo paní mi psala, že tento týden, ale přesný datum mi nenapsala B) Taky už chci konfigurovat. Ceník už sice je, ale zajímají mne varianty interierů u různých výbavových verzí. Už ať to sakra nahodí.

To taky nechápu, 1.4 je ideální varianta když nechceš tříhrnek, ale zase naopak nechceš 1.8, je to takový ideální střed, tak opravdu netuším proč nejde ve Stylu. Tohle mi tedy hodně zklamalo :pest: .

No, tak teď jsem na tom s výbavou o trochu lépe - sice u Style přidali LED světla, dešťák a Bolero, ale cenově to vychází dráž než když jsem si to přidával samostatně..

A kdo by si ji teda koupil za 17.700? ;) kdyz v konfiguratoru tolik stoji. Nicmene nekdo tu mluvil o 5 lete zaruce v zakladu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Když přidáš Mobilitu Plus za 2000Kč, tak se snižuje cena za prodloužení záruky na 150.000km ze 17000,- na 9500Kč...