Přejít na obsah

Červenáda VW Golf 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+


technikus

Doporučené příspěvky

Včera bylo na Moravě nádherně, a tak jsem se vrhl do:
- otření okopaných a špinavých plastů od bot a místy i bílé mapy od sněhu
- otření gumových těsnění dveří po zimě
- vysátí auta
- otření prostoru motoru (kapota, vnitřky světel, vnitřek masky apod.) - taky nějaké památky sněhu a celkově to bylo špinavé jako jetel 
- osvěžení vzduchu - z Lídlu výrobek W5 Klima Fresh 

Takže už jen příští týden přezout na letní a užívat si tepla a sluníčka  :cool:

Odkaz ke komentáři

No doprkýnka :blink:

To by ses někde u benzinky nedoplatil :laugh: Bys do toho automatu sázel drobný jak nějaký závislák na automatech :ph34r:

Já teda výjimečně na vesničce použil vysavač do 12V zásuvky, ale jinak používám ty na benzinkách. Ale i tak to nebylo snad dýl jak 20minut a to jsem měl nejvíc práce vepředu okolo pedálů, kam už kobereček nedosáhne a u spolujezdce. A teda kufr ještě. Já vzadu v autě nikoho nevozím, tam je vše jak z výroby  :huh:

Odkaz ke komentáři

To ale nebydlíš v paneláku... neříkám, že nejde leccos řešit i před, koupit si převodník 12V/220V, tahat se s kolama do sklepa apod., ale přece jenom se to na pozemku řeší mnohem jednodušeji. Rodiče jsou jenom řidiči a auto mají čistě jako spotřební věc. Ještě by mě hnali, kdybych něco takového pořídil :laugh: Měl bys vidět reakci, když mě vidí s kyblíkem, nebo teď s tím 12V vysavačem. Jenom kroutí hlavou :laugh: 

Odkaz ke komentáři

Včera mě při cestování na dálnici trošku vyděsila tahle hláška. Zpočátku jsem myslel, že jsem píchl, ale auto resp. řízení žádný náznak čehokoliv nestandardního a ani při detailní kontrole pneumatiky jsem nic neodhalil a pneumatika jako taková byla tvrdá jako šutr. Tak jsem se vydal dál k nejbližší benzince zkontrolovat tlak - a rozdíl 0,2 baru. Tzn. levá přední 2,3 a pravá přední 2,1. Mohl vézt tento rozdíl k oné hlášce? Obě pneu srovnány, seřízen tlak v pneumatikách a po dalších 100km už bez hlášky. 
 

raym0n: Jinak W5 pěkně auto provonělo a celou cestu jsem si připadal jak někde v drogerce :biggrin: Ale tím nemyslím nějaké záchodové vůně, ale opravdu taková příjemná lehká vůně. Popravdě ani nevím, jestli v tom Lídlu mají více příchutí. 

20180401_162252.jpg

20180401_162301.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...