Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
p2p

Autoservis Jurečka Brno

Recommended Posts

U p.Jurečky jsem si nechal v lednu u 1.8 TSI CDAA 4/2009 vyměnit řetez,napínák,kluzný lišty,perfektní práce, hotovo od přistavení vozu za 3,5 hodiny,autorizák za to chtěl 14 tis,chtěli měnit i spodní ozubený kolo,tabulkově na to mají cca 8 hodin práce,u p.Jurečky cena poloviční.

Vůz má najeto 62 tis.km,napínák byl už na 4-tém zubu,po studeným startu se ozývalo 2 sec. zvonění.

S autorizákem končím a vozidlo budu servisovat pouze zde,oceňuji přístup,kvalitu,odbornost p.Jurečky.

Prosim vas na ake cislo treba volat do servisu p. Jurecky? Volam uz dlhsiu dobu na 605267171 a nemozem sa mu dovolat, nikto to nebrie. Nemaju nahodou aj cislo do toho kancliku?

Dakujem

Já poslední dobou chodím do dvou servisů. Do AZM a AVmotors. A to tak střídám. Zatím v klidu. Když nemá čas jeden jdu do druhýho a je klid.

V 11. 7. 2017 at 15:38, p2p napsal:

Zavolej mu jeste jednou... reknu u to 

Na koho je to cislo? Zdvihol mi to kamos pana Jurecky. Opravuju spolu alebo ako to maju?

Za mne je to hobby, rad pomuzu Jurovi a on zase na oplatku mne... Finance, fa atd resi jedine Jura... Kdyz se nedovolas primo k jurovi dovolas se ke mne a ja to s jurou domluvim...

Servis musím vřele doporučit po náštěvě Škoda auto oprava vyčíslena na 22 000kč bez práce s tím, že odešlo sací potrubí. Kontaktoval jsem servis Jurečka zjistili že potrubí je v pořádku jen je špatný snímač s čidlem takže úspora 15 000kč plus mě vše vysvětlili a dali rady ohledě motoru. Děkuju moc

Zdravím, funguje servis stále? Dnes kolem 15. hodiny jsem tam byl a zavřeno, tel. zatím nebere. Chtěl jsem udělat rozvody na 1,2 TSI...jak moc dopředu se objednat...? Dík

No, ja tam byl nedavno na olej, filtry a prahy a dalsi kravinky a funguje, jen se tam jezdi zadni ulici Komarovska. Jinak mozna dovolena, ale jak si tohle mechos muze dovolit... : ) 
Urcite funguje, zkus zavolat znovu, treba jel jen pro dily vedle do Rallu.