Přejít na obsah

Flamengo 1.9 tdi 74kw


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Predvianočný darček som si doprial :D a s nim si myslim kopu nervou :D uvidime :)

Držiaky nie su polamane až na jeden čo je v strede hore ale aj ten je nejak opravený :)

Dostal som k nim aj redukciu na 8pin.

Plexi sú zničené ale to prebrusim prelestim a možno dam aj streknúť lakom :)

Najväčší problém vidim že mi pri jednom nezaplo xenon :/ musim na to hodiť oko prv než sa do nich doplna pustím

Cena 130e

Plán po zprovoznení jedného nefunkčného xenonu vopchať do nich bixenonové cočky Evox2.0 tým padom bude treba spravit redukciu na upevnenie

Odchrómovať a dať do čierna vnútrajšok.

Nové vybojky a žiarovky, možno aj led ak sa dá, musim si to naštudovať.

Naklapanie budem riešiť na oko zatiaľ a kým nepridem na to ako spraviť na octavii výsuvne ostreky tak tiež iba na oko :D

post-19913-0-68638800-1514040708_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Evox2.0 budou svítit parádně. Já montoval bi-xenon projektory Hella tušim že ze Sup2/Gofl5 a taky to svítí pěkně. Nicméně muselo se upavit světlo a i samotný projektor... Projektor Evo třeba bude na přestavbu vhodnější. Každopádně ať se dílo daří, výsledný efekt určitě stojí za to ;)

Odkaz ke komentáři

Oki Luk.ass pokúsim sa to zdokumentovať čo nakdetalnejšie a najprehliadnejšie :)

Kamarat mi ponukol ešte bixenony z opel astra tak ešte nad tým rozmyšľam ale tam by som si musel rozobrať cele svetlo :D takže asi to neham na tie evo projektory :)

Kocka87 Ďakujem. Plán je do leta svietiť, dúfam že nebude vadiť ak ti sem tam vnúdzi napíšem o radu :)

Odkaz ke komentáři

cacinek: musel jsem upravit (vyříznout) držák pro projektor ve světle a upravit i samotný projektor, protože je celkově větší. Pak vymyslet nový uchycení do světla. Schválně si ten bixenon zkus vložit do světla a hned uvidíš, kde je problém a co bude třeba ;)

 

Kdyžtak nějaký fotky z přestavby mam ve vlákně.

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pomaly postupujem v rozoberani. Dava to zabrať. Niekto to reze ja som si povedal ze to dam bez rezania iba teplovzduška a asi to nebol zrovna najlepsi nápad ale už som to ako tak vyrovnal a vyzerá to už k svetu a hlavne ked to zlepim tak to bude vyzerať stale ako origo.

Odkaz ke komentáři

Pomaly postupujem v rozoberani. Dava to zabrať. Niekto to reze ja som si povedal ze to dam bez rezania iba teplovzduška a asi to nebol zrovna najlepsi nápad ale už som to ako tak vyrovnal a vyzerá to už k svetu a hlavne ked to zlepim tak to bude vyzerať stale ako origo.

post-19913-0-45748800-1515258832_thumb.jpg

post-19913-0-26551700-1515282358_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Čo nové?  Nič zaujimavé, svetla pomaly doskladané. 

ALE!!! Máme novy prirastok do rodiny ! ? jedna sa o 1.6tdi manual 

Farba volcano

Full led svetlomety, naozaj ked niekto rozmýšľa nad nimi nech neváha je to krasa jazdit s tym. 

Este sa poriadne nezahrial a uz má v lakovni RS krídlo, objednane MAD potahy (dovod kvôli taxi) , a interier sme oledkovali nech je to kompletné. Strmene namalovane na červeno.

Planovane úpravy:

Prelestit a nahodit keramiku od Qyeonu, spz upevnit o 3M suchy zips. Koncovky výfuku 

20180320_203625.jpg

20180413_235830.jpg

20180316_195238.jpg

Upraveno uživatelem zvoncy
zmenšovanie obrázkou
Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

report po dlhsom case jazdenia na bixenonoch.. Odportúcam prejsť každému kto nad tym rozmýšľa je to 1 a milión... a urcite pred osadenim skontrolovat projektory ja som ich mal derave a rovno som prešiel na bixenonove znacky evox-R2.0 s vybojkami osram coolblue 6000k :) keby rozmyslate nad vymenou parabol, viem vam spraviť redukcie :).

Na rok 2019 sme vylepšili interier, salpaka z o3fl, a volant uhadnete z čoho je? Prvy krat som si spravil nieči z 3D tlaciarne a to jest redukcia na znak tak som sa tešil a eštestale sa teším ?

20190120_133911.jpg

20190209_133647.jpg

20181013_191550.jpg

20181015_230003.jpg

20181013_131637.jpg

20181109_215924.jpg

20181109_215819.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...