Přejít na obsah

Nefunkční světla různá / křížem


Doporučené příspěvky

Zdravíčko

2010 2.0tdi pd bmm

Nesvití :levé přední obrysové, levé denní, pravé přední podkávácí,dálka,denní,,mlhovka,blinkr, zadní pravé obrysové, levá zadní brzda a mlhovka. a taky nesvítí osvětlení spz.

Maxidot všechny ty co nesvítí vypisuje, zkontroloval jsem všechny žárovky a ověřil na zdroji že svítí.

Zkontroloval jsem věchny pojistky multimetrem.

Stalo se to po zapnutí světel.

Nemáte někdo podobnou zkušenost už s vyřešeným koncem?

Děkuji Ondra.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...
  • o 2 roky později...

Ahoj,

děje se mi úplně to samé. Cca před 2 týdny se auto rozsvítilo a ticho po pěšině. Dnes jsem nastartoval a objevil se stejný problém. Pojistky proměřené, žárovky taky, všechno OK. Pojistka v motorovém prostoru zelená 30 A se nezdá, že by byla nějak zoxidovaná. Co by to mohlo být ? Přeci není v pohodě, že se to z ničeho nic zase rozběhalo a po 14 dnech se problém objevil znovu. Zkusím ještě vyměnit tu pojistku a uvidíme, jinak mě nic nenapadá. 

Díky za případnou odpověď

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Rolbař napsal:

Příčinou je poddimenzovaný kontakt pojistky, na čas zase pomůže rozebraní eboxu, vyčistění a napružení + nová pojistka.

Oxidace tam nevzniká... spíš přechodový odpor, mnohdy je i roztavený plast eboxu a samotná pojistka

Díky moc, uvidím co udělá nová pojistka a případně přenechám rozebrání a vyčištění eboxu někomu, kdo tomu rozumí. Pojistka ani plast roztaveny nejsou. Každopádně díky za radu a odpověď.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...