Přejít na obsah

OII dodatecna montaz AUX zdirky, do radia Stream MP3


Doli

Doporučené příspěvky

Nejdrive sehnat 4 zilovy drat a na nej pripojit konektor do radia z jedne strany a konektor do AUX ze strany druhe.

 

Pin 1 a 7 jsou kanaly a pin 2 je stineni (oba draty ze stineni do jednoho) - u radia

 

Na druhe strane pouzijete bud svorkovnici ze Skody nebo pokud ji nesezenete jako ja tak konektor jsem si udělal z Audio kablíku z CD mechaniky, co se dává do PC.Krajní piny jsou stínění a ty vnitřní signál. - u AUX

 

foto je schema konektoru na radiu barevne oznaceny konektory na AUX

post_11_1166645664.jpg

Odkaz ke komentáři

pote vse smontovat zpet dohromady (nezapomenout pripojit drat k AUX ), stredovou konzoli, ramecek radia

 

a mate hotovo.

 

tady jeste jedna fotka te stredove konzole po zabudovani AUX zdirky

 

funguje super a muzete pripojit cokoli od MP3,Laptopu,navigace atd.

 

Snad to nekomu pomuze.

 

Richard

post_11_1166647015.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o měsíc později...

Ahoj, chtěl bych poprosit o objasnění jaké konektory jsou potřeba na zapojení AUXu do rádia. Káblík na připojení CD mechaniky do PC již mám.

Jestli jsem to pochopil správně, tak budu potřebovat ještě tyto součástky:

http://www.audiocom.cz/prislusenstvi/iso-konektory/plastove-iso-koncovky/most-12-pinovy-plast-konektoru-544cz

http://www.audiocom.cz/prislusenstvi/iso-konektory/plastove-iso-koncovky/most-pouzdro-12-pinoveho-konektoru-bile-1646cz

http://www.audiocom.cz/prislusenstvi/iso-konektory/piny-do-konektoru/pin-mini-most-konektoru-samice-570cz (3 kusy).

 

Je to tak správně, nebo mně ještě něco chybí?

Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
Guest Zimmlík

Ahoj. Trochu sem si hrál a vyvedl jsem si kabel od radia na aux taky do loketky. Problem je ten, že mi to nechce fungovat. Někde semse dočetl, že se musi aktivovat přez diag. Ale po aktivaci to taky nechce. Resp nemužu radio přepnout na AUX. Tady sem se zase dočetl, že záleží na verzi radia, ale pořádně sem se nedočetl, jak poznam rozdil. Dal v navodu sem se dočetl, že pokud si v nastavení radia nastavim AUX ON, tak by to mělo pustit používání AUX.

 

Dotaz zní:

Jak mám přepnout radio na AUX ?

Jak poznam verzi radia ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj. Trochu sem si hrál a vyvedl jsem si kabel od radia na aux taky do loketky. Problem je ten, že mi to nechce fungovat. Někde semse dočetl, že se musi aktivovat přez diag. Ale po aktivaci to taky nechce. Resp nemužu radio přepnout na AUX. Tady sem se zase dočetl, že záleží na verzi radia, ale pořádně sem se nedočetl, jak poznam rozdil. Dal v navodu sem se dočetl, že pokud si v nastavení radia nastavim AUX ON, tak by to mělo pustit používání AUX.

 

Dotaz zní:

Jak mám přepnout radio na AUX ?

Jak poznam verzi radia ?

 

Na AUX (pokud máš podporovanou verzi radia) přepneš, poté co aktivuješ AUX ON v menu, zmáčknutím tlačítka CD.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Tak už jsem taky úspěšně nainstaloval AUX zdířku do loketky :-) Nejhorší na tom bylo udělat díru do loketky v domácích podmínkách :-D Použil jsem aku vrtačku s malým vrtákem a zalamovací nůž. Pořád byla malá díra asi na 5. pokus pořád malá, až jsem se nakonec nasral a už byla zas moc velká... :-D Tak jsem to musel zalepit silikonem :-(

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zdravím, mám nově octavii II a nějak mi nejde vyřešit propojení telefonu přes aux. Aux zdířku už jsem tam měl, nejspíš dodělanou majitelem předemnou, nicméně na rádiu nejde nijak nastavit ten vstup Aux.. Může někdo poradit kde a jak bych ji mohl zprovoznit ? díky moc, Kuba

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...