Přejít na obsah

OII dodatecna montaz AUX zdirky, do radia Stream MP3


Doli

Doporučené příspěvky

  • o rok později...
  • o 10 měsíců později...
  • o měsíc později...

Taky se vedu myšlenkou, že do Stream (r.v. 2005) prdnu AUX ale jestli jsem tomu dobře rozuměl tak Stream a Audience z prvních ročníku nemají možnost AUX, resp. AUX umí jenom MP3 varianty zmíněných radii? Jen pro zajímavost proč tedy v druhé octavce předFL mam Melody na CD s AUX-em ale bez MP3 (r.v. 2008) - vše tovární níc neupravováno.

Další varianta je že vyměním rádio za jiné ale jak poznat které bude podporovat AUX? Kdysi jsem na Passatu do radia Gamma, které mělo ovládaní externího CD měniče nacpal bazmek na USB - super věc. Můj dotaz je když koupím Audience bez MP3, čili z prvních ročníku (který je automaticky vybaveno interním CD měničem) zda takové Audience má i externí vystup pro CD měnič nebo ne?  

Děkují.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

IMG_20220522_192014.jpg.20b59f773b5569437f6d6e7ee5bd6e72.jpg

V 29. 11. 2009 at 14:01, majorak napsal:

Ne nejde zaleží který rok výroby máš to radio ja mam je

 

V 24. 1. 2019 at 16:32, šulda napsal:

Na štítku rádia zjistíš zda podporuje AUX. Stačí ho povytáhnout a na horní straně je ten štítek. 

Tohle rádio tedy prosím nepůjde?

Odkaz ke komentáři

To je úplně to stejný na co jsem psal.

V 29. 11. 2009 at 14:01, majorak napsal:

Ne nejde zaleží který rok výroby máš to radio ja mam je

 

V 24. 1. 2019 at 16:32, šulda napsal:

Na štítku rádia zjistíš zda podporuje AUX. Stačí ho povytáhnout a na horní straně je ten štítek. 

 

Upraveno uživatelem Rossa
Odkaz ke komentáři
V 24. 6. 2009 at 11:51, Doli napsal:

Nejdrive sehnat 4 zilovy drat a na nej pripojit konektor do radia z jedne strany a konektor do AUX ze strany druhe.

 

Pin 1 a 7 jsou kanaly a pin 2 je stineni (oba draty ze stineni do jednoho) - u radia

 

Na druhe strane pouzijete bud svorkovnici ze Skody nebo pokud ji nesezenete jako ja tak konektor jsem si udělal z Audio kablíku z CD mechaniky, co se dává do PC.Krajní piny jsou stínění a ty vnitřní signál. - u AUX

 

foto je schema konektoru na radiu barevne oznaceny konektory na AUX

post_11_1166645664.jpg

Ahoj prosím tě kdyz nemám na schéma konektoru AUX to to tedy nepůjde zapojit?Ale v rádiu nastavení mám AUX on 

IMG_20220522_192014.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...