Přejít na obsah

Elektrika zadní části vozu


vbulhar

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

měl bych na Vás všechny prosbu, dnes se mi zase stalo, že z ničeho nic mi přestala fungovat elektrika v zadní části vozu škoda Octavia II, TDI 1,9, r.v. 2006. Už se mi to stalo jednou, cca před měsícem a zase to zázrakem přestalo. Nejdou žádná zadní světla, stěrač, parkovací senzory, asistent v autorádiu (autorádio funguje) a vyhřívání zadního skla. Poprvé jsem s tím byl v servisu, kde auto napojili na diagnostiku, hodinu to testovali s tím, že nic nenašli, diagnostika jim neukazovala žádnou chybu. Na palubní desce mi svítí kontrolka poruchy světel a blinkry rychle blikají, jako při poruše žárovky. Zbytek vozu funguje tak jak má. Pojistky to to nejsou, jinak by nešla L nebo P polovina auta. Takhle to vypadá, jako by elektrika končila za zadními dveřmi.

Nesetkal se s tím někdo z vás ? Hledal jsem to ve fóru, ale na nic podobného jsem nenarazil. Pokud to tam někde je, tak se omlouvám za založení dalšího vlákna.

Odkaz ke komentáři

Zkus zkontrolovat svazek, co vede podél levého prahu... a veškeré kostřící body vzadu

Právě se na to dívám, oddělal jsem polstrování v kufru a našel jsem tam dva kostřící body. Oba drží. Ještě schválně změří napětí proti kostře jestli tam vůbec něco jde. Musel jsem kufr otevřít zevnitř, taky nede, stejně jako světlo v kufru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...