Jump to content

Recommended Posts

 

1. Označování nadpisu inzerátu

Dodržujte označení inzerátů, obzvláště popis o jakou generaci vozu se jedná (OI, OII...apod)

 

(O1) - OCTAVIA I

(O2) - OCTAVIA II

(O3) - OCTAVIA III

(F1) - FABIA I

(F2) - FABIA II

(F3) - FABIA III

(S1) - SUPERB I

(S2) - SUPERB II

(S3) - SUPERB III

(CITI) - CITIGO

(RAP) - RAPID

(ROOM) - ROOMSTER

(Y) - YETI

(FAV) - FAVORIT

(FEL) - FELICIA

(UNI) - UNIVERZALNI DILY

(OT) - VECI KTERE JSOU TAK ZVLASTNI ZE NIKAM NEZAPADNOU

 

2. Obsah inzerátu

 

Dbejte plnohodnotného popisu + FOTO (POVINNÉ PRO INZERCI PRODEJE VOZŮ A DISKŮ !!). V případě prodeje vozidel uveďte taky aktuální stav km a informaci o servisní knížce.

 

Pokud budete přidávat do inzerátu obrázky, vkládejte je vždy editací do prvního příspěvku. To samé platí o psaní aktuálního počtu kusů. Každý inzerát musí obsahovat cenu prodávaného zboží a informaci o způsobu kontaktu - SZ, email, nebo telefon. V inzerátu musí být taky uvedena informace, zda li je zboží zasíláno poštou, nebo k vyzvednutí osobně. V případe osobního vyzvednutí musí být uvedena lokalita (město, nebo alespoň okres)!

 

Je zakázáno uvádět inzeráty pouze ve formě odkazu na externí servery - například Ebay, Aukro apod. Pokud chcete upozornit na podobny inzerat ostatni a nejste prodejce, ucinte tak v prislusne sekci a ne v Bazaru

 

3. UPování inzerátů

 

Upováním se rozumí zvýrazňování inzerátu během jeho trvání - přidáním příspěvku "Stále aktuální" apod.

 

POVOLENO MAXIMÁLNĚ JEDNOU ZA 5 DNÍ

 

počítání dnů:

 

1) 20.7.2009 podání inzerátu nebo UP.

2) 21.7.2009

3) 22.7.2009

4) 23.7.2009

5) 24.7.2009 - pátý den. V těchto pěti dnech již UPnuto bylo. UP možný následující den

6) 25.7.2009 - UP-nutí bez postihu

 

Pokud člen bude přidávat do tématu obrázky nebo počet kusů jako nový příspěvek, je to považováno za UPování inzerátu. Dle možností vkládejte všechny relevantní údaje do původního t.j. prvního příspěvku.

 

4. Ukončení inzerce

 

Každý člen je povinen napsat po skončení platnosti inzerátu moderátorovi o smazání inzerátu, přes soukromou zprávu (SZ) s odkazem na příslušný inzerát, případne do inzerátu vložiť nový příspěvek s textem "Prodáno". Inzerát je po skončení uzamčen a přesunut do sekce "Prodáno" (v případě sekce "Koupím" je smazán ihned.

 

Pokud není inzerát aktualizován po dobu 90 dní od posledního příspěvku dojde k jeho automatickému smazání.

 

5. Komerční inzerce - podmínky

 

a/ Pokud jste firma a chcete zveřejnit inzerát komerčního charakteru, vložte ho do sekce STÁLÉ NABÍDKY

b/ Váš inzerát bude schválen pouze v případě, že nabídnete ve svém e-shopu, kamenném obchodě, nebo jakékoli provozovně slevu pro členy OctaviaClubu - NA KOMERČNÍ INZERÁT S TRVALOU NABÍDKOU SE VZTAHUJE POPLATEK 240 Kč s DPH (všechny své produkty uvádějte v 1 tématu a nezakládejte deset inzerátů - neplatí pro vozy) - peníze jsou určeny na provoz fóra, jeho aktualizace a vylepšení.

c/ Pokud založíte inzerát komerčního charakteru (například prodáváte 100 přívěšků, nebo dle objednávek ten samý produkt) vztahuje se na něj také poplatek 240 Kč s DPH / rok

d/ Inzeráty autobazarů jsou také počítány jako komerční a vztahuje se na jejich inzeráty poplatek (tzn. jeden vůz = 50 Kč )

 

6. Omezení

 

a/ Zboží z nekalé činnosti není na tomto fóru podporováno a inzeráty, u kterých bude tato skutečnost zjištěna čeká smazání a uživatele potrestání. Administrátoři a správci tohoto fóra nejsou za takové inzeráty odpovědní.

b/ Omezte komentářek inzerátům na nejmenší možnou míru - například doplňující otázky apod. Pokud máte o zboží zájem kontaktujte prodejce výhradně přes Soukromou Zprávu, email, FB apod. Nevypisujte příspěvky typu: "Máš SZ, máš email." apod.

c/ Omezení počtu inzerátů za 1 uživatele - pokud prodáváte vícero věcí na jeden model, snažte se založit 1 téma, kde budou všechny díly vyjmenované podle pravidel, nezakládejte v rámci fairplay více než 5 témat. Příkladem budiž rozprodávání dílů z jednoho voz po bouračce apod.

 

V bazaru samozřejmě platí globální Pravidla Fóra OctaviaClub.cz

Link to post
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

AKTUALIZACE BODU 2 K 21.3.2013

 

U INZERATU NA PRODEJ VOZU A DISKU - POVINNE FOTO !!!

 

Dbejte plnohodnotného popisu + FOTO (POVINNÉ PRO INZERCI PRODEJE VOZŮ A DISKŮ !!). V případě prodeje vozidel uveďte taky aktuální stav km a informaci o servisní knížce.
Link to post
  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...