Přejít na obsah

Štartovanie pri 5-8 stupňoch Celzia


Doporučené příspěvky

Žhaviče boli prvá vec čo má napadla ale pokial viem tak zhavice sa zapínajú keď je menej ako 5 stupňov. A vtedy už problém nemám. Ale pre istotu som dal komplet diagnostiku a nieje žiadna chyba ani sporadická

Žhavení probíhá vždy, pouze pokud systém vyhodnotí že okolní teplota klesla pod nastavenou mez (bývají to hodnoty několik stupňů pod nulou) tak žhavení prodlouží. V příspěvku neuvádíš zda se jedná o teploty nad nebo pod nulou, pokud by tento problém byl při plusových teplotách tak by asi bylo nejlepší obrátit se na servis protože bez diagnostiky budeš jen tápat.

Odkaz ke komentáři

Ok tak to skúsim napísať ešte raz.

Môj problém spočíva v tom že motor pri teplotách od +5 do +8 stupňov Celzia štartuje cca 10 sekúnd. Motor točí plynule ale trvá dlhšie kým chytne. Pri teplotách ako nižších ako +5 a vyšších ako + 8 stupňov Celzia motor chytne za cca 2 až 3 sekundy. Zabudol som v prvom príspevku napísať že sa jedna o ranné štarty alebo poobedňajšíe ( som v práci a auto je odstavené )prvé štarty. Potom už štartuje na šupu.

Diagnostiku som dával robiť a nevyhodilo žiadnu chybu dokonca ani sporadicku

 

Edit: myslím že to čo poradili košin a Pavel tak by malo problém vyriešiť

Ale uvítam akékolvek nápady kam sa ešte pozrieť.

Odkaz ke komentáři

Pokud by to bylo padající naftou-tak se podívat do nadrže na čerpadlo zda není u vedení paliva bordel a ten zapříčiní vrácení paliva z vedení z5 do nádrže-jeden člen to řešil na jiném foru-tak zkuste na to mrknout.

 

Jinak můj názor je, že by nafta padala furt a né jenom od +5 do +8c obrať se na někoho kdo zná pořádně a umí z diagnostikou-jinak budeš měnit a měnit a kačky se budou kutálet

Odkaz ke komentáři

Veď práve toho sa bojím ze to bude pokus omyl a omylom ma človek hneď ľahši účet. Ono sused čo mi robil diagnostiku tak ma v servise originál diagnostiku a nie nejaký upirateny program z káblom z ebay tak preto sa nebojím žeby to bolo zle diagnostikovane. A tuna som sa obrátil ci to už niekto neriešil alebo kamarátov kamarát a pod.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pokud by to bylo padající naftou-tak se podívat do nadrže na čerpadlo zda není u vedení paliva bordel a ten zapříčiní vrácení paliva z vedení z5 do nádrže-jeden člen to řešil na jiném foru-tak zkuste na to mrknout.

 

Jinak můj názor je, že by nafta padala furt a né jenom od +5 do +8c obrať se na někoho kdo zná pořádně a umí z diagnostikou-jinak budeš měnit a měnit a kačky se budou kutálet

 

cerpadlo v nadrzi nema ! jeto rotacka !

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať čo môže zapriciňovat dlhy ranný štart motor naskočí až cca po 8-10sec. Štartovania. Pokial je vonku pod 4 a viac ako 8stupňov motor chytne v priebehu 2-3sekund.

Ďakujem za rady

 

Ja to resim softwerove aby to prizhavilo i pri vyssi teplote, nejsi prvni ani posledni co ma naprosto stejny problem..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...