Přejít na obsah

1,6 Strašně Rychlá :D


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Dlouho sem tady nebyl, tak je na čase sem zase něco hodit ;)

Stařenka slouží denně a dá se říct bez problémů. Na budíkách něco přes 515 tisíc km a jede se dál :D

A aby věděla, že si toho vážím, dovezl jsem dárce na orgány, abych konečně dodělal i drobnosti, se kterými se (ne)dá žít :D

 

Dokonce je v dárci (údajně) funkční klimatizace, takže velká výzva :D , ale je škoda, že není stejně tak "jednoduchý" dodělat šíbr :( , takže kdyby někdo chtěl funkční šíbr, jeden mám ;)

IMG_20190101_133849.jpg

IMG_20190101_133835.jpg

IMG_20190101_133759.jpg

IMG_20190101_133738.jpg

Odkaz ke komentáři

A jako první darovaný orgán: zámek pátých dveří. Měl jsem prasklou pružinku která vracela "tlačítko" pro otevírání. Ale byl to porod než jsem zjistil jak vyměnit vložku zámku za moji :D

 

Otázky pro znalejší:

Ve své nemám cyklovač na stěrače, ale v dárci je a teď otázka: Vyměním páčku a co vím tak relé stěračů a bude to fungovat? Nebo se musí ještě něco vyměnit nebo dodělat?

Komfortní jednotka se u těchto vozidel koduje jak u druhé generace, nebo se mění kus za kus?

Klimatizace je namontovaná na 1,6 SR a já mám 66tku. Je mě jasný, že musím sehnat jiný držák pro kompresor na můj motor, ale jinak to bude pasovat nebo ještě něco je jinak?

IMG_20190101_152814.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Po dlouhé době je čas zavítat mezi vás :beer:

 

Stařenka slouží poctivě, i když si nedávno řekla o druhé vstřiky - v 517xxx km, tak dostala z 81kW tovýho TDIčka a ono to celkem jede :biggrin::biggrin:

Před týdnem jsme absolvovali STK a i s 520 tisíci km můžeme další 2 roky jezdit :notorik:

Doma se objevilo několik další "dárců orgánů", tak třeba se dostane stařence nějaké té péče :biggrin::biggrin: :

- komplet klima ze 66tky

- krásný interiér ve stejným vzoru a černošedou palubovkou

- hromada drobností, co se ze 3 aut hodilo :biggrin:

 

PS: kdyby někdo chtěl nějaký díly, co já nepoužiji, není problém. Mám tu i Golfa 1,6 SR na NDčka 

IMG_20190331_150627.jpg

IMG_20190331_150645.jpg

IMG_20190331_150657.jpg

IMG_20190409_181234.jpg

IMG_20190409_181248.jpg

IMG_20190409_181301.jpg

A aby těch Octavii nebylo doma málo, tak si jednu koupila i švagrová - AGRko ve výbavě SLX. Nějakou práci na tom mám, ale jinak dobrý  

vínová je moje

stříbrná švagrové

červená se ještě uvidí jak skončí

:lol:

IMG_20190410_060821.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak mě té červené bylo líto, že jsem ju víceméně zprovoznil (ještě to chce doladit) a manželka s ní teď jezdí po městě, aby nehuntovala naftovýho sharana :D :D :D

 

Jedná se o 1.6GLXi - AKL 74kW a kromě vyhřívaných sedaček je tam asi všechno co v těchto "obyčejných" octaviích bylo možný :D

IMG_20190426_191233.jpg

IMG_20190426_191243.jpg

IMG_20190426_191254.jpg

IMG_20190426_191302.jpg

IMG_20190426_191311.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...