Přejít na obsah

ETKA 8.1


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Setkal se někdo s problémem že mu po otevření a rolování Etce v položkách vyhodilo hlášku LxidDcod.dll přístup odepřen ... Etka funguje ale tohle začalo vyskakovat .... a podle mě to nedělalo , je to ta Etka co umí 7.3 až 7.5 . Zkoušel jsem udělat čistou instalaci Win 7 a dělá to jak na 64 tak 32 bit.

post-69-0-19445000-1457975524_thumb.jpg

post-69-0-29424000-1457975544_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kubrt
Odkaz ke komentáři

Citoval jsem pouze proto jelikož mě zarazila reakce na můj dotaz .....nic by ti neudělalo pokud by jsi mi "slušně" odpověděl a nenapsal mi že si dělám prdel .To že jsi moderátor tě neopravňuje urážet . no nic .... po delší době se na něco zeptám a dostanu to vyžrat ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

A comu sa nechce? Ved stiahnes virtual, rozbalis a ulozis niekam na disk -> stiahnes VMware, nainstalujes a v nom si otvoris ten virtual :)

BTW, vmware slape pod hocijakym winom.

 

Zdravím. Jakou to má mít velikost po rozbalení? Jenom part. 1 má u mne po rozbalení 61,3 GB.

 

post-20725-0-92839900-1459458920_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Po rozbaleni to ma cca 25Gb.

Ale mam pocit, ze ja som si ten disk zmensoval. Povodne je virtualny disk nastaveny na 60Gb, aby bolo dostatok miesta pre aktualizacie. Pripadne si mozes disk zmensit, ako potrebujes.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Neni zac ;)

Ak sa dlho etka nepouziva, alebo si ju clovek stiahne s dost starymi updatami, tak je mozne, ze na prvy krat sa vsetky updaty nestiahnu. Preto treba viac krat, az kym nebudu aktualne....inak sa nerozbehne.

Kazdopadne vzdy plati, najprv komplet zaktualizovat a az potom spustit.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím.

Prosím o pomoc při aktualizaci.
Při aktualizaci mi naběhla tato hláška- obr.1 Když dám stáhnout a nainstalovat, nabídne mi to volbu buď to uložit, nebo spustit.

Varianta spustit: stáhla se etka 7,5 pak vyskočila hláška na výběr jazyka při instalaci. Po začátku instalace vyběhla hláška, že etka neexistuje - obr č. 2

Varianta uložit a spustit: když určím složku uložení C.....ETKA, nebo ETKA update tak stejný výsledek.

Když dám EXIT, tak se ukončí aktualizace a jsem zase na začátku.

post-20725-0-16301900-1465064826_thumb.png

post-20725-0-24411000-1465065137_thumb.png

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

FYI, prichodom tychto aktualizacii: VW-1127, AU-1127, SK-659, SE-653, sa mi prestali zobrazovat popisky :(

 

virtualetka-2016-07-0g9ubl.png

 

Na diesel power fore som sa docital, ze to robi viacerym. Zatial neviem najst riesenie, tak je lepsie neaktualizovat a radsej si nastavit platnost stavajucich aktualizacii na nejaky rok dopredu.

V adresari c:\Etka updaters\ je rusky updater EtUpdater.exe a cez neho si viete nastavit platnost a tym padom vam nebude vyskakovat hlaska, ze etka je neaktualna a nemozno ju dalej pouzivat.

Robi sa to cez to tlacitko i a ja to mam nastavene do roku 2030 :)

 

post-19535-0-19164700-1469172997_thumb.png

 

Ked budem vediet riesenie, tak sem napisem.

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...