Přejít na obsah

Vyfuk z RS230 na RS


Vassa-RS

Doporučené příspěvky

A jak ten cat-back z RS230 vypadá? Je to taky takový papirak jak z klasického RSa? Když jsem měnil za ten nerezovy Milltek, tak mi ten origo výfuk přišel hrozné osizenej, jako by ve škodovce plánovali, aby moc dlouho nevydržel(což mi tedy říkal i kamos, který výfuky dělá). Naopak u toho Millteku jsem si říkal, ze by mohl vydržet všechno :)

Jinak jezdim kolem 8l, ale je v tom převážně město a dozadu jsem hodil taky difuzor od Riegera, ten tam vypadá fakt moc pěkně ;)

Odkaz ke komentáři

Já ho dal i do předu a vypadá to moc pěkné.Jinak chápu že výdrž materiálu nebude taková jako u oktávka 1,ale ruku na srdce jak dlouho to auto chceme mit?Já max 8 let a výměna.Ty výfuky montují přímo v práci a nezdají se mi nějak ošizené uvidíme.Co mě štve tak zadní lampy na facelift dělají zatmaveny a i líp svítí,na ty naše auta pasují ale bohužel jde tam jiná elektrika a to by mohl být problém!

Odkaz ke komentáři

možná se zeptám blbě, ale co se stane když prostě na origo výfuku (RS iii TSI 220hp) nahradím pouze středový tlumič trubkou. Pamatuji, že třeba Cupra 290 má oproti 280tce pouze tento zásah na výfuku. Prostě dali pryč středový tlumič. Ptám se proto, že mám doma jeden origo navíc a nechce se mi dávat 30 za laďák. Tak bych mu nechal vyndat střeďák. Myslíte, že je to blbost? Díky moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravim vas vsetkych. Takze vcera som namontoval vyfuk z rs230 s koncovym oznacenim CJ. Auto je este zivsie ako bolo ,no pri preradeni nepocujem ziadny chrapot. Z vyfuku pocut take utlmene dunenie, no cakal som viac.myslite si ze je to koli prvemu dielu vyfuku? Ma rsa priechodmejsi katalyzator alebo je to priemerom potrubia? Ja som mal 60mm a teraz mam 65 mm. Montoval som cez prechodku z 60 na 65mm. Inak vsetko krasne sadlo a efekt 2 kominov je super.

Odkaz ke komentáři

Zdar kluci, tak přicházím s novou věcí a jsem nadšen. Kolínská firma TYLL(výrobce výfuků) mi nabídka laděný výfuk právě na mou octavii rs iii tsi. Cena včetně montáže přijatelná = 19000kč. Zvuk naprosto úžasný, když nechci nevím o něm, ale v opačném případě brutální zvuk včetně "zaprdění při řazení". Originální výfuk Vám zůstane kompletní bokem (kdyby Vás to někdy přestalo bavit). DOPORUČUJI. Popřípadě dám kontakt.

 


Zdravim vas vsetkych. Takze vcera som namontoval vyfuk z rs230 s koncovym oznacenim CJ. Auto je este zivsie ako bolo ,no pri preradeni nepocujem ziadny chrapot. Z vyfuku pocut take utlmene dunenie, no cakal som viac.myslite si ze je to koli prvemu dielu vyfuku? Ma rsa priechodmejsi katalyzator alebo je to priemerom potrubia? Ja som mal 60mm a teraz mam 65 mm. Montoval som cez prechodku z 60 na 65mm. Inak vsetko krasne sadlo a efekt 2 kominov je super.

Kdžtak mám na prodej náhradu středového tlumiče. Pak je zvuk hlubší a mohlo by to i prdět při řazení. Původní cena byla 3900. Nechám za 1900.-.. Kdyby náhodou, tak dej vědět. Odkaz níže

 

https://www.escape6.cz/fox-nahrada-predniho-tlumice-pro-skoda-octavia-iii-rs-5e-2-0tsi-r-v-od-2013-prum-vyf-vedeni-635mm-id282077/?gclid=CICytLfjjNICFcG4GwodlXMNAQ

Odkaz ke komentáři

Zdravim vas vsetkych. Takze vcera som namontoval vyfuk z rs230 s koncovym oznacenim CJ. Auto je este zivsie ako bolo ,no pri preradeni nepocujem ziadny chrapot. Z vyfuku pocut take utlmene dunenie, no cakal som viac.myslite si ze je to koli prvemu dielu vyfuku? Ma rsa priechodmejsi katalyzator alebo je to priemerom potrubia? Ja som mal 60mm a teraz mam 65 mm. Montoval som cez prechodku z 60 na 65mm. Inak vsetko krasne sadlo a efekt 2 kominov je super.

A seš si jistý, že na 1.8 to bude fungovat co se projevu týká stejně jako na 2.0?

 

Zdar kluci, tak přicházím s novou věcí a jsem nadšen. Kolínská firma TYLL(výrobce výfuků) mi nabídka laděný výfuk právě na mou octavii rs iii tsi. Cena včetně montáže přijatelná = 19000kč. Zvuk naprosto úžasný, když nechci nevím o něm, ale v opačném případě brutální zvuk včetně "zaprdění při řazení". Originální výfuk Vám zůstane kompletní bokem (kdyby Vás to někdy přestalo bavit). DOPORUČUJI. Popřípadě dám kontakt.

To zní jak brutální reklama :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...