Přejít na obsah

Vyfuk z RS230 na RS


Vassa-RS

Doporučené příspěvky

A seš si jistý, že na 1.8 to bude fungovat co se projevu týká stejně jako na 2.0?

 

To zní jak brutální reklama :lol:

 

nemám zapotřebí zde dělat reklamu. Jen radím a přikládám svojí zkušenost. Myslím, že je to cesta jak ušetřit a nevyhazovat 35tkč za to samé u jiných firem :-)

Odkaz ke komentáři

Katalyzátor bude mít určitě vetší průchodnost . Už jen kvůli lepšímu vyprazdňování díky většímu průměru výfukové trubky .

 

Každopádně není zaručeno to, že díky prvnímu dílu získáš zaprskání z výfuku .

 

Tam je ještě souvislost s turbem a podobně .

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 roky později...

No to je ten, který jsem řešil...kdyby byl vyměněn jen zadní díl nedosahnes ani náhodou toho zvuku, prý tak 20 procent, když chceš udělat celý výfuk, aby to znělo jak na videuu tak jsme někde kolem kila, ikdyz je jasné že to je kvalita...proto hledám nějakou vhodnou alternativu, třeba do 30 bez obav, že mě vyhodí od emisí...pri tom množství oktavek musí být zlatá střední cesta 😉

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Fox 

Bull X 

Nebo česká firma Tyll výfuky 

Já je kontaktoval

Dobrý den vyrábíte vyfuk na o3 rs TSi 162kw ? Jako je například Fox ,milltec atdd Pokud ano nemáte nějaké video jak zní váš výfuk ? Cena ?

odpověď 

 

Dobrý den,

ano, vyrábíme – zní podobně – je to sportovní výfuk. Ale úpravy děláme dost individuálně, takže záleží na mnoha okolnostech. Někdo chce hlasitější, někdo dává koncovky, někdo má chip na motoru a databázi hluku si nevedu.

V současné chvíli připravujeme nové projekty s firmou Diesel Power – snad se nám podaří na další sezónu mít vše odladěné.

Cena nerezového výfuku je 18500,- Kč.

 

tak sám nevím co volit remus drahý...

Tyll - nevím neslyšel sem ani neznám kdo by od nich měl ( nedělám reklamu jen dávám co sám zjišťuji zdali chci dát výfuk)

Fox se mi zamlouvá nejvíc zdali aspoň vim jak zní... u nás se dá sehnat kolem 24 tis ...Nevím na kolik by vyšel přímo z německa 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, ciimaa napsal:

Fox 

Bull X 

Nebo česká firma Tyll výfuky 

Já je kontaktoval

Dobrý den vyrábíte vyfuk na o3 rs TSi 162kw ? Jako je například Fox ,milltec atdd Pokud ano nemáte nějaké video jak zní váš výfuk ? Cena ?

odpověď 

 

Dobrý den,

ano, vyrábíme – zní podobně – je to sportovní výfuk. Ale úpravy děláme dost individuálně, takže záleží na mnoha okolnostech. Někdo chce hlasitější, někdo dává koncovky, někdo má chip na motoru a databázi hluku si nevedu.

V současné chvíli připravujeme nové projekty s firmou Diesel Power – snad se nám podaří na další sezónu mít vše odladěné.

Cena nerezového výfuku je 18500,- Kč.

 

tak sám nevím co volit remus drahý...

Tyll - nevím neslyšel sem ani neznám kdo by od nich měl ( nedělám reklamu jen dávám co sám zjišťuji zdali chci dát výfuk)

Fox se mi zamlouvá nejvíc zdali aspoň vim jak zní... u nás se dá sehnat kolem 24 tis ...Nevím na kolik by vyšel přímo z německa 

 

 

 

Ten Fox mi přijde aspoň podle videa na YouTube, jakože nic velkyho...ikdyz cena je super i homologace...jinak musím se opravit Remus plus ovládání klapek 56000

Odkaz ke komentáři

Nic velkého ale odliší to od odstatních octávek... hlavně homologace pro EU .... ještě chci zkusit poptat ten Tyll jestli umí udělat i s klapkami....

Chorchemotor sport udělá luxus výfuku ale ta cena bude vyšší jak za remus ....ale zase záleží na člověku kolik do toho chce vrazit 

Odkaz ke komentáři
V 13. 2. 2020 at 20:40, ciimaa napsal:

Fox 

Bull X 

Nebo česká firma Tyll výfuky 

Já je kontaktoval

Dobrý den vyrábíte vyfuk na Octavia 3 rs TSi 162kw ? Jako je například Fox ,milltec atdd Pokud ano nemáte nějaké video jak zní váš výfuk ? Cena ?

odpověď 

 

Dobrý den,

ano, vyrábíme – zní podobně – je to sportovní výfuk. Ale úpravy děláme dost individuálně, takže záleží na mnoha okolnostech. Někdo chce hlasitější, někdo dává koncovky, někdo má chip na motoru a databázi hluku si nevedu.

V současné chvíli připravujeme nové projekty s firmou Diesel Power – snad se nám podaří na další sezónu mít vše odladěné.

Cena nerezového výfuku je 18500,- Kč.

 

tak sám nevím co volit remus drahý...

Tyll - nevím neslyšel sem ani neznám kdo by od nich měl ( nedělám reklamu jen dávám co sám zjišťuji zdali chci dát výfuk)

Fox se mi zamlouvá nejvíc zdali aspoň vim jak zní... u nás se dá sehnat kolem 24 tis ...Nevím na kolik by vyšel přímo z německa 

 

 

 

Tak dej pak vědět, kdyby něco nového...já ještě narazil na lauf od Friedrich Motorsport a do 30 tis se vejdes, ale nevím jestli fakt radši nevemu Remus 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...