Přejít na obsah

ElsaWin CZ (VW) Ke stažení


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...
  • o 10 měsíců později...

Jde o to, že nepotřebuji celý koncern. Potřebuji pouze pro Škodu.  Proto jsem stahoval a instaloval pouze 4.1.Je tady někdo, kdo má pouze 4.1 a funguje mu to?  Udělal jsem vše, co se tady píše. Teď mne napadá, že mám WIN 7 32bit. Má tohle vliv na funkci? 

 

Upraveno uživatelem michal55
Odkaz ke komentáři

Jak jsem již psal v tomto vláknu.Instaloval jsem dle prvního odkazu na první straně a funguje mi to na windows 10

Mám tedy pouze koncern Škoda, první čtyři linky

plus virtual machine

Popisovaný problém chyby databáze, mi dělá pokud chci prohlížet jiný koncern, který nemám instalovaný.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...