Jump to content

ElsaWin CZ (VW) Ke stažení

Kyselinka

Recommended Posts

• 2 months later...

Ten virtual 4.1 je len s databazou skoda. Robil som ho pre tych, co chcu len skodu, koli velkosti.

Ten druhy virtual s verziou 5.2 obsahuje uz vsetky uvedene databazy, ako na obrazkoch, no je pomerne o dost vacsi.

• 1 year later...
  • 10 months later...

Ahoj.

Je možné, že stažený virtual 4.1 již nefunguje?

Po spuštění mi to nabídne menu, ale dál se nedostanu. Pořád to chce identifikaci vozidla. Ale nic to nenalezne. Co dělám špatně?

Děkuji.

Ahoj. Program spustím. Ale jakmile chci třeba na dílenské příručky, tak vyskočí okno pro identifikaci vozu. Vše vyplním a po potvrzení vyskočí hláška, že vůz nenalezen (nebo tak nějak, nejsem zrovna u pc) a dál se nedostanu. 

Jde o to, že nepotřebuji celý koncern. Potřebuji pouze pro Škodu.  Proto jsem stahoval a instaloval pouze 4.1.Je tady někdo, kdo má pouze 4.1 a funguje mu to?  Udělal jsem vše, co se tady píše. Teď mne napadá, že mám WIN 7 32bit. Má tohle vliv na funkci? 

Edited by michal55

Jak jsem již psal v tomto vláknu.Instaloval jsem dle prvního odkazu na první straně a funguje mi to na windows 10

Mám tedy pouze koncern Škoda, první čtyři linky

plus virtual machine

Popisovaný problém chyby databáze, mi dělá pokud chci prohlížet jiný koncern, který nemám instalovaný.

• 1 month later...

Cau panove, stahl jsem komplet verzi 5.2 a po prvnim spusteni vse v pohode, ted pri druhen spusteni se mi otviraji schemata pouze od skodovky, kdyz zadam audi a vyberu schema tak to napise stranku nelze zobrazit, nevite cim ti je? 

• 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zdar lidi mám prozbu na Octavia 1 19. 66kw. Jsem nechal udělat rozvody prestrik udělali podle grafů a velkej servis po ránu za studena když je teplota pod 5stupnu tak chita jak stará avie po chvíli se srovná a je to pohodě. Vím měnil jsem čerpadlo, žavici svíčky, lištu na žavici svíčky čidlo teploty. Stále je to stejný neměl stím někdo problém ne bo jestli nemá někdo nějaký tip.
    • Zdar lidi mám prozbu na Octavia 1 19. 66kw. Jsem nechal udělat rozvody prestrik udělali podle grafů a velkej servis po ránu za studena když je teplota pod 5stupnu tak chita jak stará avie po chvíli se srovná a je to pohodě. Vím měnil jsem čerpadlo, žavici svíčky, lištu na žavici svíčky čidlo teploty. Stále je to stejný neměl stím někdo problém ne bo jestli nemá někdo nějaký tip.
  • Create New...