Přejít na obsah

nastavení předvstřiku OI TDI


pavel71

Doporučené příspěvky

ohřát motor na provozní teplotu otevřít kapotu motoru,sundat plastovej dekl motoru,sundat hadici od EGR viz foto a vycvaknout vrchní dekl od rozvodů

IMG_20151226_160448.jpg IMG_20151226_160514.jpg

ted je třeba povolit uvnitř rozvodového kola čerpadla 3 šrouby je to 13ka klíč

IMG_20151226_160654.jpg

ted dle toho jestli potřebujem přidat nebo ubrat jemně za pomoci 22ky klíče cuknem tim rozvodovým kolem

IMG_20151226_143951_1.jpg

pokud otáčíme kolem vlevo bude pozdější předvstřik - menší pokud otáčíme kolem vpravo bude dřívější předvstřik -větší po nastavení utáhnem ty tři šrouby -nezapomenout ,já si dal pro jistotu zpět i vrchní dekl rozvodů,nasadíme k egru hadici a dem na kontrolu VAGEM

spustit vag,vymazat v řj motoru veškerý chyby

IMG_20151226_160248.jpg IMG_20151226_160408.jpg

dále spustíme nastavení,skupina 000 tady se nelekněte začne blikat žhavení a na maxidotu to píše motor do dílny

IMG_20151226_160308.jpg

spustíme tdi graf a kontrolujem co sme nastavili

IMG_20151226_160320.jpg IMG_20151226_160133.jpg

pokud nejsme spokojeni tak nastavujem a kontrolujem tak dlouho až trefíme požadovanou hodnotu,mě se podařilo trefit 58 co sem se informoval u známého tak prej hodnoty 55-65 v pohodě tak uvidíme

IMG_20151226_160336.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Prozatím vymeneny vstriky rikal ze kdyz nastartoval tak citil z vyfuku naftu a ze to nevapada na to cerpadlo tohke jeste mechanik nedelal...ale na jine vstriky se mi zda ze to lepe tahne ale dela to to same skoro na kazdy start vibrace a cukani chvili...vzal sem do auta notas a kdyz to udela tak hned pripojim snad neco ukaze taize vstriky vylouceny tak asi ted bude na rade ten predvstrik..pak zas napisi co a jak kdyby se to nekomu hodilo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Potřebuji poradit.

Mám "pifku" na špatný předvstřik, ale nemám jak to v domácích podmínkách zjistit.

Jaká je nejlevnější cesta k domácímu zjištění když doposud nemám žádný software ani kabel, či bluetooth dongle.

Co tedy musím minimálně koupit a stáhnout, abych to byl schopen zjistit. Aliexpress i Ebay preferuji :-).

Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...