Přejít na obsah

1.8 turbokombi


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Tak po přestěhování, kdy auto už nestojí před barákem a mám ho více po ruce se mi na něj dostalo i více času, a konečně jsem spáchal aspoň něco z toho, co jsem chtěl a co zvládnu, a to je osvětlení v interiéru. 

Pořešil jsem nechtěné zhasnutí kufru při ledkách (rezistor 560 ohmů), dodělal jsem osvětlení nad zadní sedačky a osvětlení nohou u sedadel řidiče a spolujezdce. 

 

Co se jinak týka servisu tak zatím jen klasická údržba. Teď dostala octa novou baterku. Stará tam byla co máme auto, tedy skoro 5 let, tak kdoví jak dlouho tam už byla. 

Jsou to sice jen prkotiny, ale ja jsem rád, že se mi je konečně podařilo udělat :-D 

IMG_20190814_140607.jpg

IMG_20190818_050737.jpg

IMG_20190818_050749.jpg

IMG_20190819_035645.jpg

IMG_20190819_035712.jpg

IMG_20190814_140632.jpg

IMG_20190818_135822.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Mám tam sice lampičky pod madlama, ale jak vozíme děti, tak kolikrát je potřeba více světla, protože i když tam mám ledky, tak to tolik neosvítí, jak toto. A šlo to tam docela dobře. Jen je potřeba uřezat ty výstupky, kterýma je to normálně přišroubované ke stropu, jinak se to tam nevleze, mezi světlem a střechou je jen asi 12mm. Jinak na vrakáči mě to dali docela v pohodě i s tím rámečkem a konektorem s kusem kabeláže, takže to stačilo jen napojit na kabely přední lampičky a hotovo. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...