Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

Lanzdy dekuju.

Karlosi ok. Omlouvam se jeste jednou. Proste mi to nejak ulitlo a prehledl jsem to. Vsechno jsem si predelal i jednotku plus propojeni ke klaksonu protoze nesel po vymene jednotky za CH. Dnes jsem dostal ten volant tak jsem byl nateseny a ono tohle. Jeste musim doresit tempomat ktery mi prestal fungovat. 

Jsem plne vytizeny, delam predsedu v baraku a admina na foru o e-cigaretach a na chvilku se utrhnu na svuj vuz.

Jeste jednou se omlouvam.

Odkaz ke komentáři
V 10. 3. 2018 at 20:45, ka_r_los napsal:

Jake mas cisla dilu? Tlacitka, volant,kabel?

Dostal jsem se k rozebrání až dnes:

Mám: Tlačítka: 5E0 919 719 F - SUPII

           Kablík 5E0 971 584 A - OIII  - což bude asi ten problém, pravděpodobně jiné zapojení

           Podvolantovka: 1K0 953 549 CH

 

Odkaz ke komentáři
V 10. 3. 2018 at 17:25, Delf napsal:

Ahoj chlapi,

řeším menší problém. Při výměně na O2 FL  MF volantu kablíku, podvolantové jednotky CH a nakódování  mi multifunkce funguje, ale nefunguje troubení. Když nakóduju podvolantovku na: bez multifunkčního volantu, tak houkačka jde. Víte někdo co s tím?

 

Díky.

Ahoj, víte někdo co s tím viz výše? 

           Tlačítka: 5E0 919 719 F - SUPII

           Kablík 5E0 971 584 A 

           Podvolantovka: 1K0 953 549 CH

 

Díky moc za cokoliv, opravdu nevím čím to může být...

Odkaz ke komentáři
před 22 hodinami, lanzdy napsal:

Máš přepojený kabel od klaksonu do toho černýho konektoru?

Zatím jsem nic nepřepojoval... Předpokládám, že myslíš přepojení na konektorech výstupu z podvolantové jednotky? Někde jsem na to narazil na fórech, ale bylo to na OII předface. Bohužel si nepamatuju z jakého pinu na jaký se to má přepojit.

Odkaz ke komentáři

Zdravím poradí mi někdo co potřeuju na oll po fl ke zprovoznění mf volantu?Původně tam byl obyč ale zatím jsem dal ze superba ll multifunkční a chci dodělat ovládání radia telef a to co na volantu je.Díky

Případně kdo to krom škoda servisu dělá kolem Mělníka nebo ML.Bol:Praha a okolí

Upraveno uživatelem chosse
Doplnění textu
Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Rolbař napsal:

potřebuješ kablík do volantu, podvolantovku - odvíjí se od modelového roku vozu

jinak není problém u mne v Praze

Je to 2011 a nějaký káblík ve volantu je spojuje ovladače nic méně super nabídka.Orientačni cena a zda by šlo v sobotu za 14dnů. a pak zase ob 14 dnů Jindy nemohu jsem mimo cz.Díky.

před 2 minutami, chosse napsal:

Je to 2011 a nějaký káblík ve volantu je spojuje ovladače nic méně super nabídka.Orientačni cena a zda by šlo v sobotu za 14dnů. a pak zase ob 14 dnů Jindy nemohu jsem mimo cz.Díky.

mám volno vždy v lichý víkend

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Vedel by mi niekto poskytnut schemu  zapojenia kabla pre Airbag + MF volant O2 FL (r.v. 2010, podvolantovka 1K0953549CD), mal by mat oznacenie 1K0 971 584 C 

Nasiel som neoficialnu schemu, poprosim skusenejsich potvrdit ci je zapojenie spravne.

dakujem

1K0971584C.jpg

Upraveno uživatelem salate
Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Ahoj. Mám problém,  na diag jsem zjistil, že mám jednotku 1k0953549CN, která by měla umět i multifunkci, ale nejde multifunkce nakodovat.  Koupil jsem volant ze supa 2, takže ten co by měl být i v octavii 2. Po zapojení nic nedělá a jak píšu kódování multifunkce nejde, jednotka odmítá kódování.   Auto je O2 po face 2009 s maxidot a rádiem swing a telefonem.  Prosím poradí někdo??? děkuji 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Děkuji,  už sem zjisitl,  že CN to nezvaldá.  Nicméně jednotku jsem již sehnal,  a to koncové CK, je stejná jako CH jen CK nepodporuje automat, což mě je jedno, mám manuál.  Ale řeším jiný problém,  multifunkce mě již funguje,  ovládání rádia,  zesilování přehazování skladeb..... vše ok. Funguje mi i v telefonu práva strana volantu,  listování v seznamu,  potvrzování i klávesa zpět,  funguje i tlačítko telefonu. Prostě všechno jde jak má,  ale ne v palubním PC, tam mi nejde listovat menu,  spotřeba,  rychlosti.... je to zvláštní.  Protože tlačítka jsou určitě ok, jelikož se hejbu v menu telefonu. Páčku jsem odkódoval, tím to není. Nemusí se někde kódovat i něco co se týče budíku??? Protože co se týče palubního pc tak můžu jen stiskem kolečka přehazovat spotřeby 1 a 2 a když zmáčknutí sluchatko tak se přepnu do telefonu a tam jde všechno. diky moc za radu. Podotýkám, že volant je z octavia 2 poface originál,  a auto je též poface 2009. A lin mam nakodovaný správně na 2.0 jelikož na 1.3 nejde vůbec nic. Nebo musím páčku fyzicky odpojit?? Protože když nakoduju podvolantovku na páčku bez palubního pc tak samozřejmě páčka vůbec nereaguje ale ani multifunkce v PC. snad to chápete jak to myslím.

 

Edit: stejné i po odpojení pin5 z pravé páčky 

Upraveno uživatelem Štepa
Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Dobrý den všem, problém mám trochu jiný, spolupráce Columbusu a MTF volantu na octa II před FL fungovala OK. Po zásahu do Columbusu v servisu z důvodu nefukčnosti zobrazení senzorů přehráli SW a od té doby na volantu chodí pouze osvětlení. Prosím o radu jaký vrátiti SW, aby volant fungoval? V servisu mi řekli, že jsou vymačkaný tlačítka, což je blbost, ale už jsem s nimi nechtěl řešit.

Odkaz ke komentáři

mknizek: Pokud mas OIIpredFL, tak se musi nahrat do columbusu upraveny SW a nebo SKfix, aby ti fungovala predFL multifunkce (to ti v autorizaku neudelaji). Co se tyce zobrazeni pakrovaku, tak predFL PDC neumi na Columbusu parkovaky zobrazovat. Muselo by se PDC predelat na verzi z OIIFL, pak by na Columbusu zobrazovalo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...