Přejít na obsah

černá chrochta


Doporučené příspěvky

čaute, po dlouhém čekání a hledání jsem se konečně dočkal nového vozítka

 

2.0 TDI BKD, 213 000km, dovoz z německa v roce 2008, jediný majitel v česku, poctivé KM a servis přes kámošova spolužáka v autorizáku, ale bez servisky, olej co 15 tisíc celou dobu

z výbavy to má xenon, 6x bag, soundsystem, parkovací senzory, dual klimu, multifukční volant, atd atd..

plány:

pořešit nouzák od turba - asi regulace

ledky v interiéru (objednáno)

vyměnit ovladač světel a stahování oken (objednáno)

pedály z RS

folie na okna

nalakovat lišty v náraznících

bolero + možná subáč do bočnice

6000k výbojky (objednám za chvilku)

nová zadní kotouče a desky

rozhodnout se jestli na auto příjde -30 eibach a 19" kola

možná změna podsvitu budíků na bílo-zeleno

strojní přeleštění laku a oprava pár drobností na laku

 

zatím auto na wintersetupu 16" plechách, na léto mi majitel přidal 17" pegasy v slidním stavu :)

 

 

post-24441-0-53295800-1453654754_thumb.jpg

post-24441-0-92505400-1453654780_thumb.jpg

post-24441-0-81291900-1453654806_thumb.jpg

Upraveno uživatelem košin
Odkaz ke komentáři

díky chlapi :) doufám že bude sloužit v klídku bez větších problémů

David46: přímo prajzák nejsem, spíš jen víkendový :D mám tam přítelkyni, foceno u ní u baráku + auto vlastnil chlap z Dolního Benešova a jezdilo na servis do Hlučína, jinak jsem z Bílovce

Odkaz ke komentáři

MaroCZ: o gateway vím,až to bude aktuální budu shánět jaké číslo musí být a podle toho objednám

Pejp: u 10 let starého nafotového auta se s nájezdem musí počítat, a 213tkm je celkem odpovídající, podle všeho jsou ty km skutečné

Martin: díky pane :) přes týden se domluvíme a stavím se za tebou :)

Odkaz ke komentáři

proti O1 je to pohodlím úplně o třídu výš, co se týká jízdy všude tak o 100% lepší, loni na podzim jsem se vezl na 19" a nechápal jsem že je to pohodlnější než o1 na 16" :D ta zadní náprava jde hodně poznat, interiér je taky jinde, hlavně výbava je lepší, jen mě trochu mrzí ty látkové sloupky, radši bych plast jako na O1, to je zatím asi jediné co se mi až tak nelíbí

a motor je taky super, nevelz jsem se v 96kw TDI v jedničce, takže nemám přímé srovnání, ale proti načipované 66kw na 85kw je tohle neskutečné letadlo, vysoký krouťák i na šestku krásně táhne od 2000 otáček

 

jinak dneska trasa asi 90km, 65% dálnice při tempomatu 130, zbytek vesnice/město, palubák ukazoval 5,2 a to jsem to vůbec nešetřil, snažím se rozhýbat regulaci :D

Odkaz ke komentáři

u dvojkového PD si člověk nevybere, 1,9 není žádná extra jízda, menší brzdy, většinou slabší výbavy a občas ojnice ven :D a hlavně jsem chtěl 6q převodovku kvůli jízdám po dálnici

u 2,0 je to taky risk, ale co, když praskne hlava tak se udělá repas a bude zas chvíli klid, vstřiky jsem si kontroloval a jsou OK a snad i dlouho budou, turbo a spojka kolem 200tisíc je klasika, s tím jsem počítal i při nákupu a o to šla níž i cena

Upraveno uživatelem košin
Odkaz ke komentáři

:palec::palec::palec::palec:

u dvojkového PD si člověk nevybere, 1,9 není žádná extra jízda, menší brzdy, většinou slabší výbavy a občas ojnice ven :D a hlavně jsem chtěl 6q převodovku kvůli jízdám po dálnici

u 2,0 je to taky risk, ale co, když praskne hlava tak se udělá repas a bude zas chvíli klid, vstřiky jsem si kontroloval a jsou OK a snad i dlouho budou, turbo a spojka kolem 200tisíc je klasika, s tím jsem počítal i při nákupu a o to šla níž i cena

 

Odkaz ke komentáři

tak první úprava je na autě, předešlý majitel vyměnil jen jednu výbojku a tak to vypadalo jak u čuráků na dvoře s každou jinou, takže teď 6000k hezky v obou světlech :)

o hnusné parkovačce vím, čekám až dorazí ledky..ještě uvažuju jestli tam nevrazím žárovku oranžovou jako adolfik :D

post-24441-0-08356600-1453823687_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...