Přejít na obsah

černá chrochta


Doporučené příspěvky

sprinta ještě ne, musím prvně osvobodit turbo od nouzáku :D

jinak mě docela překvapuje spotřeba kterou ukazuje palubák, ráno do práce 30km za 20 minut, 60% dálnice 125 tempomat a pak rychlostka + město a je tam 4,4 :) z práce jsem už trochu víc prasil a 3x startoval a stejně tam bylo 5,0

jinak natankováno do plna + aditiva, vyměněna řadička, konečně se to dá držet v ruce :loool: a ještě jsem si hrál a rozlepil nové znaky, podklad asi hodím do černé metalízy jak auto

post-24441-0-02438100-1453912637_thumb.jpg

post-24441-0-38055300-1453912662_thumb.jpg

post-24441-0-49062200-1453912713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

hej nevím jak to dělám, já vždycky uměl jezdit dobře na spotřebu :D jestli tam je čip ti fakt neřeknu, ale jede to hodně dobře, tak je možné, že tam je :) každopádně uvidím u příštího tankování kolik výjde podle pumpy :) a znaky jsou 80mm a 90mm, neboj, zjistil jsem si to :D a plánuju s nima jen podklad do metalízy černé, ale kdoví jestli mě nenapadne nějaká jiná úprava


když jsem jezdil na dodávce tak jsem jezdil se sprinterem 316 za 10 litrů, když jel někdo místo mě tak jel za 15 :D

Odkaz ke komentáři

hej ale tak já taky jezdil s 1.8 benzínovou za 6 když se dařilo takže nejsem snad úplné tele na spotřebu ale s 2.0 pod 5 prostě není normální, tam bude ten čip :D jinak ke sprinteru, já dneska jel s 318 Praha - Brno a spotřeba nešla pod 15l :D ale je fakt že jsem to dost sypal a měl jsem plné auto :D

Odkaz ke komentáři

tak po dálnici by si určitě pořádně papnul, já lítat rozvoz na Opavsku, 60-100 zastávek denně, tak sám nechápu jak to šlo za těch 10 jezdit :D

jinak otázka za velké bezvýznamné plus, Bolero, nebo RCD510 co najdu na bazoši má vždycky psaný výkon 4x45w, všechny co najdu na aliexpresu mají psané 4x20w.. našel jsem tohle RCD510 a teď otázka jak je to s tím výkonem, nerad bych to zapojil do auta a aby to hrálo na hovno

Odkaz ke komentáři

Tak diky Martinovi vymenen olej, nasli jsme ulomene nivelacni cidlo a urvany silentblok na prevodovce, takze cidlo zkusim necjat navarit, prasklo v dobrem miste a melo to jit, silent si pak necham vymenit.. Ale nejvetsi starost mi ted udelaly vstriky, pred koupi jsem je kontroloval a byly ok, max 0,7 +- dneska pichu diag a 2,9..tak nechapu co se stalo

Odkaz ke komentáři

ty vole hoši, ty myšlenka fakt chvilkama mám, ale zas si říkám, za ty peníze co jsem to koupil se s tím musí počítat, zkusím na doporučení Miloše čistič vstřiků a když to nepomůže, tak hold udělám vstřiky no, padne na to asi celá výplata, ale zase budu mít klid


Martine díky moc za kontakt, po výplatě hned volám a nechám to udělat, máš to u mě (jako už poslední roky co mi pomaháš )

Odkaz ke komentáři

přesně tak, za ty peníze co to stálo s tím košin musel počítat že to nebude jen tak, ale pořád jsou to "Drobnosti" za pár tisíc které se poladí a auto jezdí dál :palec: hele známýmu na passatu se stejným motorem taky odešel jeden vstřik, risknul to a koupil jeden jetej za dvojku a už rok jezdí bez problémů ale chce to trefit na dobrej kus no ;)

Odkaz ke komentáři

ale s tím se přeci musí počítat u auta starého 10 let s nájezdem přes 200k, vždycky chvíli trvá než se to vyladí a pak už jen jezdíš a deláš běžnou údržbu. takže nezoufej, odpusť si zatím bolero, udělej to nutné a uvidíš že budeš spokojen a už jí nikdy nebudeš mít chuť prodat ;)

Odkaz ke komentáři

Osobně bych to vubec neřešil, znám člověka který má podle diagnostiky "špatné" vstřiky, a jezdí stím 3 roky, najeto X desítek tisíc kilometrů a úplně v pohodě.

 

Mimochodem, jemu se stalo to, že auto koupil s načnutým turbem, odešla mu ale převodovka. Takže dělal turbo, rozvody a převodovku naráz. U toho zjistili že dvouhmota je KO, takže dělal i dvouhmotu :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...