Přejít na obsah

černá chrochta


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

280 tisíc km se blíží, nedávno vyměněno horní uložení předních tlumičů a tyčky stabíku, jedna byla totak KO a bouchalo to na nerovnostech, teď mám už snad klid.

taky jsem se podívali do chorvatska, 1150km do Tučepi, za 5,5 tam ,zpátky 6,1 ale jelo se trošku jiné tempo :D

teď ještě doladit nějaké drobnosti a žamberk :)

20180724_054420.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

po vzoru Karlose jsem se pustil do odhlučení, ne tak brutálně jako on :D ale místa které se dají za odpoledne udělat jsem poladil, loni jsem dal antivibru na část kufru, ale nebylo to dostačující takže se dala zvuková izolace a to 15mm netkaná textilie a 5mm akustická rohož (která není na foto), takto jsem udělal oba boky, na plasty v kufru jsem nalepil netkanou textilii kam to šlo, na 5 dveřích to samé, antivibra + netkaná textilie a pod plastový kryt navíc ještě akustická pěna. 

přední podběhy dostaly 7mm pěnu a na karoserii šla antivibra

k tomu jsem ještě přidal netkanou textilii do A sloupků a na boky středového tunelu (zbytek plastů jako prahy, zbylé sloupky budou následovat)

přední dveře jsou udělané loni do antivibry + akustická pěna na tapce po celé ploše

přední kapota dostala antivibru taky loni, tam se na netkanou textilii ještě chystám aby ten klechták nebyl tolik slyšet :D 

a výsledek je pokles hluku při 130km/h z +-74db na +-68db, hluk od kol se dost snížil a hluk od zadních kol zmizel skoro úplně

z montáže moc fotek nemám, nebyl čas :D

received_498605080592270.jpeg

20180808_165437.jpg

Upraveno uživatelem košin
Odkaz ke komentáři

na jedničce ideálně pořádně umýt, potomdekontaminace (iron x, tar remover, clay), umýt a usušit a potom leštění, záleží jak moc je ten lak dojebaný, třeba by stačilo valetpro purple passion, to umí hezky vyčistit lak a pobere i nějaké škrábance, pokud to je hodně zedřené tak to chce hrubší pastu (já mám třeba chemical guys v34) a na závěr nějaký vosk (tvrdý od Dodo juice nebo ValetPro mám vyzkoušené a oba fajn)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

vyměněn olej ve 282 tisících, aktuálně 283+

někdo mi odřel zadná nárazník v hraně na pravé straně, 3 dny na to mi ho ještě jako bonus odřeli zezadu

starter který se měnil v zimě odmítl před 2 měsícema dále fungovat, takže Valeo šlo na reklamaci a místo něho zatím startuje Hella, snad vydrží aspoň rok

plasty furt drnčí, hlavně okno/palubka + dešťák, wd40 nepomáhá, podložení taky ne, nevím odkud, ještě že rádio hraje a přehlučí to

tak jsem to tak nějak shrnul a teď nějaké foto pro odlehčení

 

20180925_171502_HDR-01.jpeg

20180925_171253_HDR-01.jpeg

Odkaz ke komentáři

to drnčení je jen při určitých otáčkách (to jde někde bych řekl od plastů kolem motoru a cca 1200 otáček, někdy drnčí někdy ne) a druhé jde z místa pod palubkou a od dešťáku když to víc přišlápnu kolem 2000 otáček výš a přestane to drnčet někde kolem 2600 a to drnčí pokaždé  ať je zima nebo teplo, prostě furt

jinak lem vepředu 63cm vzadu 64,2

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Stále je to fešanda ! :palec:

S brzdama to nepřežeň , zde úplně neplatí čím větší, tím lepší. Jak často potřebuješ prudce brzdit z extra vysokých rychlostí ?

Já jsem brzdy posílil lehce předek i zadek  a je to sakra poznat. Nějaké extrémy už se mohou projevit negativně formou hodně velkých neopružených hmot.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...