Přejít na obsah

černá chrochta


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Už se nemůžeš dočkat letních papučí že? 😀 Taky už mám kola nachystané, ale ještě lítám po D1 a po horách, tak to ještě chvilku vydržím. Jinak gratuace k STK ! Dneska jsem byl taky na STK s manželčiným autem, na 8 let staré auto bez ztráty kytičky.

Upraveno uživatelem Martin_TDi
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Vubec nevim kolik se pohybuji ceny u profiku co se tim zivi, casova narocnost bych rekl tak 1-2 intenzivni dny

Material na hrubo odhaduju tak do tisice, ale stejne nakupujes ve vetsim baleni, lesticka neco stoji, hadry atd, takze ta prvotni investice bude nekde 15-20k.

Hlavne abych to delal profi na to nemam garaz

Odkaz ke komentáři

U té prvotní investice jsi hodně při zemi 😄 pokud nepočítám nějakou Rupesku a materiál k ní, tak jen chemie se pohybuje kolem těch 15tis. a to mám od všeho jen "dobrý" základ. Ale když to někoho baví, tak ty peníze se vždycky najdou 🙂 garáž..nemáš mít barák se svojí? Nebo nemáte kupovat? Brácha něco takového říkal. To už by jsi pak mohl vymýšlet...jinak když Tě zdraví scala - zelená (rally barva) tak jsem to já 😄 jen pro info. Připadám si pak jak blbec, když několikrát někoho pozdravím a nic 🙂 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...