Přejít na obsah

magnum steel


Doporučené příspěvky

Urcite velikost a skladnost,to predevsim,navic je delanej tak nejak ne pro divocinu,vsechno to reaguje pomaleji i rychlost je mensi nez u p3,4..coz umoznuje plynule se venovat primarne nataceni videa,dulezite je ze P4 i mavic ma senzory a muze se pohybovat i v budovach,kde prave ta velikost mavica je prednosti,alespon tedy pro mne,jinak na mavicu se da samozrejme spustit i sportovni rezim kde se rychlost zvysi ale to mne nelaka,mam ho jen na video,taky ovladac s displayem, ktery je taky mnohem lepsi do ruky nez ty velke u phantomu,a pokud vypadne aplikace v telefonu,samozrejme ovladac lze bezpecne pouzit k ovladani dronu i bez telefonu no a nejdulezitejsi je ze se mi barvou hodi vic k autu :loool: to je jasny ne? :palec:

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak vcera se objevilo na maxidotu cas do vymeny oleje 29 dni,cili po konzultaci se servisem se chystam predcasne na vymenu,podotykam ze mam najeto 17 000,ale je to pry bezne pri castych kratkych trasach...taky mi nedavno zacala svitit kontrolka doplneni chladici kapaliny,radeji jsem to opet konzultoval a dolil 2deci destilky,pote kontrolka zhasla,v nadrzce je to opet na maximu.

Upraveno uživatelem magnum67
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...