Přejít na obsah

O2 - bílá pastelka


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Děkuju. K motoru nemám moc co říct.. Mnou najetých 60 tis není extra porce km. Nyní má auto 260 tis.

Za tu dobu co jsem nechal udělat rozvody, spojku, ojniční šrouby a šálky a teď řeším fouknuté těsnění pod hlavou. Když se větším servisem ročně vejdu do 25-30 tisíc jsem spokojený. Nepočitám tam oleje a filtry který dělám po roce či 10 tis. Co si auto řekne to dostane. Na dílech nešetřím, nemá to smysl. Buď origo nebo kvalitní značka.

Auto mě nikde nenechalo, nebere olej, jede slušně a vezme si 6 litrů. Chybí tomu 6Q a kdyby měla alespoň 96kw nezlobil bych se.

V dnešní době je ale vše otázka peněz.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři

Tak tenhle motor je nesmrtelný, Otec má stejný a při 344tis. km začla zlobit až spojka a dvouhmota, do te doby původní, také pořád původní turbo a alternátor. Hlavní jak píše je, základní údržba  je základ. Totéž tlumiče a další díly, pořád originál. Co jsme 2x měnili, jsou uhlíky ve startéru. 

Odkaz ke komentáři
Děkuju. K motoru nemám moc co říct.. Mnou najetých 60 tis není extra porce km. Nyní má auto 260 tis.
Za tu dobu co jsem nechal udělat rozvody, spojku, ojniční šrouby a šálky a teď řeším fouknuté těsnění pod hlavou. Když se větším servisem ročně vejdu do 25-30 tisíc jsem spokojený. Nepočitám tam oleje a filtry který dělám po roce či 10 tis. Co si auto řekne to dostane. Na dílech nešetřím, nemá to smysl. Buď origo nebo kvalitní značka.
Auto mě nikde nenechalo, nebere olej, jede slušně a vezme si 6 litrů. Chybí tomu 6Q a kdyby měla alespoň 96kw nezlobil bych se.
V dnešní době je ale vše otázka peněz.
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ještě něco. Cena cca těch šroubů a těch šál v servisu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, dělali mi to v RF auto v Brně. Byla to asi 8 tisicová záležitost. Za dopoledne to bylo hotové.


Sent from my iPhone using Tapatalk

612e4c23447209a72c52717913c343b1.jpg
V létě mi asi shoří zadek... ale co už. Jinak co se mi vrátila dvojka ze servisu po GO hlavy mi vydrželo auto 3,5 dne... menší nezaviněná nehoda. Tak už 14 dní čekám na auto. [emoji2][emoji85]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...