Přejít na obsah

BrilliantovéTdiCombi


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Blíží se čas dovolených,tak se určo nové příčníky budou hodit.. :)

post-32557-0-55710200-1496864900_thumb.jpg

 

ps. kdyby někdo náhodou věděl o boxu Thule DYNAMIC nebo SPIRIT za rozumný peníz,měl bych zájem. Klidně nemusí být ve 100% stavu ;) .

 

Ještě taky kdyby se někomu náhodou doma válela řj. předozadního parkováku na FLko tak SZ prosím.. ;) :)

Odkaz ke komentáři

Mám na konec ten Collinite,co jsi mi doporučoval. Dostal jsem ho od Ježicha :)

Ale jak jsem psal,bylo to takové první seznámení s voskem..

 

Leštil jsem právě loni pastama,takže jsem to teďkom jenom pořádně umyl a vosknul ručně :) . Chci to právě příště skusit leštičkou jestli bude nějaký rozdíl..

 

Něco málo jsem si za zimu nastřádal :D ..

 

post-32557-0-32405100-1496916973_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já jsem s Collinite spokojený, jako jo, jiné vosky které jsou plně přírodní asi udělají trošku víc parády, ale ten Collinite vydrží i trošku agresivnější prostředí

 

nene, ty máš svoji vlastní leštičku? no tak to abych tě už fakt "zneužil" a konečně se přeleštil i ten můj lift :D

Upraveno uživatelem phob
Odkaz ke komentáři

košin: jsou to običe z Ebaye. Měly by být podle barev různě tvrdé,ale připadá mi že je 5 stejných a jeden měkčí :D . A jeden jsem dostal k leštičce a ten je teda extra mněký..

 

phob: jj,pořídil jsem si vlastní,když už se teď v práci nedá půjčit :) . Je ale excentrická,takže se s ní učím zacházet.. Jak už jsem řekl,kup 6tku pivek, něco na gril a můžem se do toho pustit... B)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dneska jsme dorazili z Chorvatska. Auto šlape na jedničku,motor táhne parádně a hodně spokojený jsem z podvozkem. Při tedle výšce a s nákladem baglů funguje perfektně.

 

Chtěl bych trochu prokonzultovat spotřebu.

S naloženým autem,dvěma dospělými,dvěma dětma a boxem na střeše jsem se pohyboval mezi 6,1l-6,5l/100km.

Ujel jsem v jednu stranu cca 1070km,celou dobu po dálnici rychlostí 120-140km/h.

Klima sice taky jela na plné obrátky celou cestu,ale i tak se mi ta spotřeba zdá celkem vysoká,když běžně mívám na dálnici spotřebu kolem 5,1l.

 

Jaké máte zkušenosti vy s 2litrovými CRky?

 

Dík za postřehy..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Dívám se,že mi to vlákno trochu zatuhlo:biggrin:..

Za ty tři roky jsem neudělal vubec nic,jen pravidelný servis.. Jen jezdím a užívám si jak auto bezvadně funguje..

Jinák,letos už mám nachystáno na sezónu. Rozleštěno a navoskováno.. 

Možná ještě trochu poladím výšku. Teď jsem jezdil o něco výš,ale nějak mě to zase táhne dolů... :-D 

IMG_20200413_184223.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...