Přejít na obsah

OII Combi


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdnů později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec, potřeboval bych radu - půjde nakodovat něbo nějakým způsobem upravit klíč z OIII na OII ?

 

Tuším, že je to díl 5E0 959 753. Rád bych si ho pokusil dodělat - pokud je to možné. Ve vybroušení toho žlábku prý problém nebude - tzn že zbývá jen ta konektivita :)

 

Díky moc předem.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Konečně mi dnes došli LED Canbus do blinkrů :D ale mám problém:

 

1) Vyměnil jsem zadní 2 blinkry - OK, žádná chyba vše v cajku.

2) Vyměnil jsem přední levý (u řidiče) - OK, žádná chyba cajk.

3) Vyměním pravý a průser - kontrola žárovek svítí a blinkr u spolujezdce nefunguje a ostatní ano.

 

Tudíž bych potřeboval pomoct. Myslím si, že to je kontrolou žárovek, že dohromady nemají správný napětí nebo něco :-D

 

Další postřehy:

 

Zadek jsem předělal zpátky na obyč žárovky. Dopředu jsem dal LED Canbus a stejný problém.

Nemůže být něco špatně ve světle ?

 

Děkuji za postřehy a případnou pomoc.

 

 

zde odkaz - http://www.ebay.com/itm/182289441888

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím, po delší době zkoušení různých druhů žárovek apd. jsem přišel na nemilou věc.

 

Když vyměním žárovky v parkovačkách (vepředu) nebo osvětlení SPZ (vzadu) za LED reagují stejně, následovně:

 

Rozsvítí se na 3 sec a pak zhasnou - to je vše.

 

Nenapadá někoho čím to může být ? Není to napojení. Nemůže to být tám, že jsem vyměnil ovladač světel ?

 

Děkuji předem za radu

Odkaz ke komentáři

ty parkovačky OK, COB do SPZ co jsi dal odkaz, jsi jeden z mála co mu svítí a nezhasnou :-) prostě máš to nějak divně, to co funguje skoro všem u tebe nefunguje a co nefunguje tak funguje :palec: jo a ty do blinkrů vyhoď rovnou z okna, vím přesně co jsi koupil, taky jsem jedny vzal na zkoušku, ve dne skoro neviditelné, až do tebe někdo vletí, protože neuvidí blinkr tak bude pozdě, do blinkrů jedině CREE, nebo lépe XB-D led... aby to šlo vidět. Třeba tyhle mám já a spokojenost i ve dne šajn jako kráva :-) https://www.aliexpress.com/item/2pcs-Error-Free-Amber-Orange-Cree-Chips-LED-100W-BAU15S-7507-PY21W-1156PY-LED-Bulbs-For/32787083589.html?spm=2114.01010208.3.28.kgeRn7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10000009_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10062_10056_10055_10037_10054_10059_10032_10099_10078_10079_10077_10000012_426_10103_10073_10102_10000015_10096_10052_10053_10107_10050_10106_10051,searchweb201603_9,afswitch_3,single_sort_0_default&btsid=22c15032-7385-4051-b520-ef9ba0b1e40e prostě je to 30 USD za 2ks ... takže 1600 Kč za 4 ks ... to je nákupní cena. Ale to je těžký, každej druhej chce to nejlevnější a pak to stojí za hoXno ...

Odkaz ke komentáři

:-D Pochopil jsem.

 

Dneska se mi pro jistotu vyskytl další problém.

 

Procházel jsem pojistky, protože mi přestalo svítit světýlko ve stropě. Prasklá pojistka.

 

Procházím další pojistky a vidím, že je tmavá i od ABS a prokluzu. Tak jsem ji vyměnil za stejnou. Neměl jsem nic zaplé.

Od té doby mi na kapličce svítí Oranžově ABS a prokluz.

ABS nefunguje a prokluz taky ne.

 

CO je špatně ? Jak to spravit ? :-(

Odkaz ke komentáři

Dostal jsem tip na pojistku v pojistkové skříni u motoru. Takže hned jak se v pátek vrátím domů, tak to prohlédnu.

 

Nemáte někdo schématko na tuto pojistkovou skříň?

 

Díky


Tak už sem ho našel, dá se stáhnout na stránkách škoda auto :)

Upraveno uživatelem Stackle
Odkaz ke komentáři

Problém jsem naleznul a je to úplně triviální.

 

Byla to pojistka u motoru na ABS a na prokluz. Všechny pojistky jsme prošli před článkem, který je výše. Bohužel až na potřetí jsme si všimli, že ta pojistka je opravdu prasklá, ale tak neštastně, že to nelze na první pohled zjistit. Vyměnili jsme ji a je to OK.

 

Takže chyba v lidském oku.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Skoro vůbec.

1. Potřebuješ vnější kryt klíčku OIII (nový z Ebaye nebo aliexpressu).

2. Ze svého klíče vyndáš vnitřnosti + immo čip + vyšroubuješ planžetku

3. Vložíš vnitřnosti, které musíš lehce upravit (ostřihnout, podle nového krytu) + našroubuješ planžetku + vložíš immočip

4. Vše poskládáš dohromady a je to ;)

 

Myslel, jsem si, že to bude těžké, ale nakonec jsem si takto udělal ještě 3. klíč k autu, ke kterému jsem dokoupil vnitřnosti a immo čip, vše dal dokupy, nechal nakodovat a fachá to taky :-)

 

Přeji úspěšnou práci :-)

 

PS: s upravováním toho plastíku co je součástí vnitřku velmi opatrně.

 

Zkusím udělat časem další a hodím sem návod i s obrázky, aby to popř. bylo pochopitelné i z obrázků :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...