Přejít na obsah

Pár dotazů po koupi


Doporučené příspěvky

Ahojte. Koupil jsem Superba II a zaujalo mě pár věcí, na které bych se rád zeptal zkušenějších, protože v návodu o nich není nic.

 

1) vždy když odemknu auto a otevřu dveře, tak slyším jak něco zabzuci. Přijde mi, že to jde z interiéru. Je to v pořádku a co to může být?

 

2) když vypnu po jízdě zapalování, tak vidím, jak sebou stěrače cuknou a popojedou o kousek dolů. Je to také v pořádku?

 

3) loketní opěrka jde posouvat dopředu a dozadu, ale nejde nastavit její výška. Toto u Superba nelze? Jen dopředu a dozadu?

 

Jedná se o 1.8tsi R.V. 2009, M.R. 2010

 

Omlouvám se za možná pro některé z vás hloupé dotazy, ale předtím jsem měl O1 a ta nic z toho nedělala.

 

Moc děkuji za informace

Odkaz ke komentáři

ahoj :) tak po poriadku:

 

1. - máš elektrické sedačky? ak áno, robia to tie, že sa pri zvyknú odsúvať a prisúvať podľa pamäte pre lepšie nastupovanie/vystupovanie..

 

2. - to je tiež úplne v poriadku, nerobí to vždy, ale ide tam o odľahčenie stieracích gumičiek...

 

3. - samozrejme že ide aj výškovo nastaviť, ak ju budeš jemne opatrne ťahať do otvorenia, musíš počuť ako skáče zámok na zúbkoch.. vtedy zostane ako keby pootvorená, ale máš ju vyššie..

Odkaz ke komentáři

1) Elektrické sedačky mám, ale ty to nedělají. Jezdím v autě jen já a se sedadlem nijak nehybu, aby se muselo prenastavovat. Navíc toto mě taky napadlo a tak jsem se hned po otevření dveří a při tom zvuku díval na sedačku a ani se nehla... Nemůže to být spíš nějaké prenastavovani klapek v klimatizaci, nebo nějaké čerpadlo, nebo...? Bzuci to vždy tak 2s

 

2) já si toho tedy vsimnul po každém vypnutí. Ale jestli je to v pořádku, tak to jsem rád

 

3) žádné cvakani neslyším. Toto dělalo právě u O1. Ale tady na S2 to chodí úplně potichu a nedrží to. Vždy se to vrátí do polohy úplně dolů...

Odkaz ke komentáři

1) mi bzučí po odemčení v navigaci Amundsen - chystá se na spuštění

 

2)normálka, změna parkovací polohy, tak jak psal tomiq07

 

3)nastavitelná být musí, pokud to v žádná poloze nefunguje, tak je patrně mechanismus zničený - někdo se opřel a nebo se používáním vychodil

 

Odkaz ke komentáři

OK. Takze vše až na loketku je v pořádku. Moc vám dekuji. A at nezakládam nove téma, zkusím se zeptat zde. Kolik vám prosím ukazuje palubní počítač aktuální spotřebu při volnoběhu u motoru 1.8tsi?

 

Me to po koupi ukazovalo 0,9 l/h a dnes jsem nechal vyměnit rozvody a ukazuje to střídavě 0,7 a 0,8. Tak jestli neni po těch rozvodech neco hůř nastavené. Vycházím z toho, ze kdyz takto klesla spotřeba na mem bývalém TDi, neznamenalo to zákonitě to, ze je to lepší. Dekuji za info, co ukazuje vám.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...