Přejít na obsah

Black Sheep


Doporučené příspěvky

@Lakur To mi neříkej, že jsi to našel někde. 

Tři týdny zpátky jsem ho lovil, že to vyměním za popelník a nikde nebyl s USBčkem.
Tak jsem nakonec skončil u funglovky holé... 

Chtěl jsem to nějakým způsobem do toho dostat normální prodlužku USB, která by šla do rádia. Naprosto elegantní řešení.

Odkaz ke komentáři

@MorDecaY jasnacka, do par dnu byl doma a za hubicku, ale nakonec jsem ho tam nedal.

 

Jak rika Mildee, libi se mi ten uzaviratelny a hlavne je v dekoru. Mam SS22U a stejne se mi tam ten telefon nevejde do te diry ... A to same do lokety, to by musela byt uplne prazdna. Takze nakonec stejne drzak na palubovce to vyhral.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Polar na to nemá vliv, teď ho v autě nemám, hádal se s MIBem. ( to snad vyřeší update Polaru )
Nový sw sem dělal hlavně kvůli plný podpoře MIBu, například při volání neukazoval jestli je hovor přijatý, zmeškaný nebo volaný, občas se sekl maxidot. SW mi přidal druhý servis teď mám olej a inspekci zvlášť, jas budíků se reguluje podle okolního světla, ESC off se ukazuje na maxidotu a asi tam bude víc věcí který sem ještě neobjevil, plus mám redline ikonu combi a teplotu oleje od 0. SW sem měl 0420 a teď mám 1028 a asi pude i do jiných budíků.

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři

tak se zdá že polarfis po update a nastavení opět funguje a už se nehádá s MIBem

325132624_559880869371775_4688691123276102206_n.jpg

Edit: takže přepnutí can mode na polaru se projeví až po odpojení a znovupřipojení aku.
volba single: funguje polar, nefunguje ovládání radia na volantu, nefunguje bt připojení, radio se samo nezapne
volba auto: všechno mě blblo skáče polar a telefon dohromady a hádá se to
volba standart: vše funguje

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...