Přejít na obsah

Black Sheep


Doporučené příspěvky

Tak výztuhy Ultra Racing na autě, hliníkový přední ramena z Passata B6 taky, plus se dávaly nový čepy, náboje, tlumiče KYB ultra SR, pružiny Vmaxx -30mm, horní uložení z Audi TTRS a ještě nějaký drobnostiIMG_2007.jpg

20230328_141721.jpg

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Hlava a chyceny saly, na ty km normalni stav, pisty a valce ok. Tak se udelala hlava, pistni krouzky a saly. Motor zas jak novej. Dame 1000km dostane novej olej a bude snad klid. Jen dumam o 5W40, 5W50 davat asi nebudu kvuli zimnimu jezdeni

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři

Já do CDAA liju 5w40 od LM a je tam celoročně.
Jak jsi říkal, že to máš někdy na oleji 120 stupňů, tak právě tenhle olej to prý zvládá víc a maže i při vyšších teplotách. Já sám jsem na dálnici kolem 115 :))

https://www.autowerks.cz/cs/skoda/octavia-ii-1z-06-13/motor/liqui-moly-sportovni-plne-synteticky-motorovy-olej-5w40-synthoil-high-tech-ht-5-litru-18773.html

Odkaz ke komentáři

Tak dalsi update nasadila se mrizka verze 2.0

Upravena velikost loga aby lepe navazovalo na honey, tim se zvysila pevnost a logo je vystouple o 2mm ven, vypada to vic plasticky.

 

Dnes prisel AA Wireless zatim super vecicka, apka v cestine, nastaveni rychle a snadne. Usb kabel sem zahodil

20230525_184847.jpg

20230526_192810.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, sehnal jsem sedačky z O2 L&K s el. pojezdama, ty sem nechal v České Lípě přečalounit na Kodiaq RS, svoje RS sem prodal tak se mi něco vrátilo. Kámoš v Praze mi zapojil elektriku aby chodily pojezdy a fungovala paměť sedaček.

 

Mřížka je koupená klasická, na 3D tiskárně vytisknuté logo VRS a vlepeno do mřížky, nastříkáno plastidipem, logo je ze 2 částí, je celkem velké

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...