Jump to content

Black Sheep

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No, dlouho nebyla v servisu....
Zkontrolujte chladící kapalinu, expanzka prázdná po otevření se kapalina vrátí mezi rysky ...
Hadice měkký, voda čistá, olej čistej, auto nehulí
Termostat? Pumpa? Těsnění pod hlavou ...

268270833_4959500590761404_4843119367265086686_n.jpg

Těsnění pod hlavou by znamenalo i znečištění oleje a voda by nebyla mezi ryskami ale bylo by ji méně,

Termostat? pokud se ti auto zahřívá a teplota drží tak asi ne, termostat jsem měnil když mi to pomalu topilo v zimě, po výměně je to jiné/mnohem lepší

Pumpa? je otázkou 

Nebo tam máš málo vody a bublinu v okruhu a pod tlakem ti vyjede, pořádně odvzdušnit jestli je opravdu zaplněn celý okruh

čau, spíš ne v Kutný Hoře sem nebyl. jinak mě potkáš nejvíc Dvůr, Trutnov, Hradec Králové atd
nevim přesně jak ten chladič u egr funguje, ale egr mám sw vypnutý.
divný ale je že další den na to sem točil pro balík 30 a 30 km a nic, žádná chyba, expanzka mezi ryskama.
v lednu objednanej na servis, já to nevykoumám co tomu je

• 4 weeks later...

Tak termostat škrtám, po výměně už jsem dolil 3l chladící a furt mizí, po otevření expanzky to tam hezky bublá
Jediný co se vyřešilo že už mi to drží teplotu vody

Edited by PetrRS
  • 2 weeks later...

Tak po týdnu další posun, nakonec to vypadá že byla netěsnost v systemu, jedno kolínko a těsnění u hadice off

Zatím se výměna těsnění pod hlavou nekoná

• 1 month later...

chlazený 310mm na prdel, aneb když se ti zadělaj lanovody a spálíš si kotouče i s destičkama a když už pokukuješ co tam dáš vymyslíš zase upgrade 😄

274983270_5233021053409355_7298771643971836020_n.jpg

Jsem zvědav na tu barvu od Foliatec, letos se na to také chystám a stále zvažuji, zatím je můj favorit barva v odstínu měď od Hammerite, proč jsi volil od Foliatec ?

Jinak dáváš tomu jen to nejlepší a to se cení,

• 2 weeks later...

Brzdy spokojenost, ale je potřeba udělat je pořádně, tzn. nový plechy, brzdový trubky, brzdový hadice Hel, a dáme i nový náboje FAG.

Další věc co teď budu řešit je zaslepení EGR a vyřazení chladiče zpětného vedení spalin kitem od Darkside

Pak klasika výměna oleje, filtrů a budem dávat nový klimakompresor s proplachem systemu.

20220322_172609.jpg

To mi připomíná jak jsem si i já zaslepil trubku která je součástí EGR, tenkrát jsem si jí pěkně udělal s nerez plechu a je tam dodnes,