Jump to content

Black Sheep

Recommended Posts

Fotku bohužel nemám a na autě se dělá motor, tak se k tomu momentálně nedostanu. Mám to v tom výklenku úplně vlevo, nijak to nezavazí a je to krásně přístupné. Myslím, že tam býval i origo aux konektor, když to někdo měl. Jinam to tam smysluplně nedáš.

post-86122-0-08502400-1387057745.jpg

@Lakur To mi neříkej, že jsi to našel někde. 

Tři týdny zpátky jsem ho lovil, že to vyměním za popelník a nikde nebyl s USBčkem.
Tak jsem nakonec skončil u funglovky holé... 

Chtěl jsem to nějakým způsobem do toho dostat normální prodlužku USB, která by šla do rádia. Naprosto elegantní řešení.

Mě teda přijde lepší uzavíratelný kastlík, tady toto vypadá jak facelift přihrádky z favorita. Telefon mám většinou v kastlíku, ničemu nevadí, že jde kabel z loketky.

Já s uzavíratelným měl problém s velikostí. Mám ten "větší" bez popleníku a jak jsem tam nasypal svůj bordel z kapes, nešlo to zavřít. 
Ten Yetiovský je větší trochu, pak můžu nahodit foto.

@MorDecaY jasnacka, do par dnu byl doma a za hubicku, ale nakonec jsem ho tam nedal.

Jak rika Mildee, libi se mi ten uzaviratelny a hlavne je v dekoru. Mam SS22U a stejne se mi tam ten telefon nevejde do te diry ... A to same do lokety, to by musela byt uplne prazdna. Takze nakonec stejne drzak na palubovce to vyhral.

AA funkční, ještě sem to musel povolit v adaptacích
vyměněna GW s indexem BL z Caddy

ještě přehrát polarfis a zkusit to nastavení a snad se to přestane hádat, jinak pude polar pryč

20230113_193046.jpg

• 2 weeks later...

Polar na to nemá vliv, teď ho v autě nemám, hádal se s MIBem. ( to snad vyřeší update Polaru )
Nový sw sem dělal hlavně kvůli plný podpoře MIBu, například při volání neukazoval jestli je hovor přijatý, zmeškaný nebo volaný, občas se sekl maxidot. SW mi přidal druhý servis teď mám olej a inspekci zvlášť, jas budíků se reguluje podle okolního světla, ESC off se ukazuje na maxidotu a asi tam bude víc věcí který sem ještě neobjevil, plus mám redline ikonu combi a teplotu oleje od 0. SW sem měl 0420 a teď mám 1028 a asi pude i do jiných budíků.

Edited by PetrRS