Přejít na obsah

Gustav: Volvo V70


Jim

Doporučené příspěvky

Jsem se zbláznil no, prostě šlo kolem mě auto, které se mi libilo, za good price, tak jsem si nadělil k letošnímu všem svátku, narozeninám, vánocům atd.

 

Volvo V70 2,4T 147kw manuál 3/2000, při koupi 265tis KM, po prvním majitel z AT(herr Doktor 1950 :D), bohužel kuřák :(, full service Volvo, poslední 3/2015 za 2400€(brzdy, uložení motoru, svíčky, sillentbloky, Geo atd)

 

 

včera jsme ho dotáhli na hangeru, za těch 15 min co jsme se motal kolem, jsem objevil jen rozbitý kastlík spolujezdce, jinak vše vypadalo funčkní

 

takže další postřehy fotky až na sebe budeme mít víc času :D

dneska na čištění, v sobotu snad dovozová STK

Odkaz ke komentáři

tak včera prvních 40km po bezproblémové STK, a jako jó, soce jsem čekal lepší zátah, zase má to 1600kg prázdný, takže poníci tahají i samy sebe fascinuje mě ten nehluk na silnice, to auto prostě jede tak nějak plavně, teda pokud nebliká prokluz(což jde i na 3 ku :D)

fotky samo žádný, jen dobrej pocit po náročném pracovní dni :D

Odkaz ke komentáři

no na brzdu s tím nepojedu :D

 

naštěstí k tomu byli letní, zimní obutý pneu, uděláme olej, filtry a budu užívat, je to pro mě auto s otazníkem, takže větší akce, až když se bude vědět že zustavá doma, Lucka prohlásila že čekal větší krabici, tak uvidime ;)

Odkaz ke komentáři

Tahle V70 je moc pekna a kamarad, ktery dela ve Volvu a rika, ze to je jiz dlouho nejlepsi mozny motor, ktery neco vydrzi a zaroven jede. Drive jeste sla D5 myslim, ale vse ostatni se sype a nevydrzi.

On sam ma tenhle model a aktualne ma nalitano pres 500 tisic a je naprosto spokojeny.

 

takze preji at dobre slouzi a dela radost. :palec:

Odkaz ke komentáři

no uvidime zatím jsem furt v práci a auto stojí aspon před barakem, ještě čekám na psz a pak začnu užívat

 

po face vypadá mnohem líp, ale tak světla jdou zamenit, horší jsou ty lišty v barvě a chrom paket :D

 

no vymyslet by toho šlo více :ph34r:

 

 

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři

tak jsem si byl složit sedačky, abych tam narval to kolo

1/ podlaha krásně plochá

2/ hlavový opěrky atd se nemusí vyndávat jen roletka, i ta mřížka zajede do sedaček

3/ čumím a displej má -1 červeně, že by byl částečně barevnej

 

a ted hurá na tu hromadu práce, at už konečně možu vyrazit

 

 

njn to jsou ty atyp Tome, já nemám pravý stíratko světla-volvo 1500 :D

 

ty je tam máš? jak se to pušťá?

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři

Jak je to starý, tak podvozek bez koroze. Jo, jo, Volvo... Mám to stejně, podvozek vypadá jak u zánovního auta a to už mám taky babičku téměř devítiletou. Jen poslední dobou mně fakt sere, mrcha jedna, takové debilní závady jako odpadlé sklo zpětného zrcátka a bezpečnostní pás v prdeli. Ve čtvrtek jsem objednanej ve Volvu na výměnu pásu. 8614,- pás + 1500,- práce. Na starší auta dávají slevu 25% na materiál, takže mně to ve finále bude stát "jen" přes 8.

Odkaz ke komentáři

Njn, je to prémie:) v BMW,audi,merglu by to nebylo lepší Tome.

 

Mě hodně překvapil podvozek, před cestovní H náprava, zadní jsem nepochopil, moc tyček,ramínek atd- na druhou stranu jak to začne klepat levný to nebude:)

 

 

A už mám 2 potencionální kupce:)

Odkaz ke komentáři

dneska celodenní ostrý provoz, prumerná postřeba stále klesá už jsem na 11 :D, a to auto mě začiná bavit jako mooooc

 

jediný objevený zatím minus-nemám kam dát kafe/pet s limčou

 

ten pocit na 3 tomu vytnout je prostě dechberoucí

 

a bojuju s pylákem bo ten dle čísla se mi zdál velký a druhý je malý, ale se to chce mít vic než 5 ve skoro obleku před schuzkou :D

 

takže středa to jistí ;)

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...