Přejít na obsah

Gustav: Volvo V70


Jim

Doporučené příspěvky

mno ok, koupím si petku kolu na benzince a to jím mám exnout? :D

 

zase jsem včera objevil že sedačky mají klokánka-kapsa vepředu, hustý no

 

kdybych tam neměl ten debilní telefon, měl bych držák na pití dle návodu na použití, no třeba se v tom začnu rejpat uvidime

Odkaz ke komentáři

zas kdyz si vezmes, ze to auto je vekove cca s jednickovou octavii tak ta taky nic nemela, tenkrat to proste bylo trochu jinak no...

 

vim, ze me u kamarada kdyz me vezl dostalo kolik je tam kapsicek a odkladacich schranek tam je ruzne poschovavanych, prislo mi to tenkrat proti octavii jako vesmirna lod.

Odkaz ke komentáři

tak konečně z pc

seib no tohle moc 5 nežačíná, tu je sofort spotřeba většinou 99,9 :D

 

Toledo zustává doma určitě(zatím :D) pokud zustane Volvo doma bude místo okty-pro lucku a zřejmě převezme po toledu místo na dlouhé přesuny

 

Jarda: zítra jako dneska předpokladam KO po boruaní, ta neděla by mohla být lepší, když tak smskni ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

odjeto 1500km, z toho jsem s tím týden jezdil po práci jen brno, když bylo toledo v servise

poznatky spotřeba začiná klesat už máme DL 10,7 :D, trošku zlobí klima-dle volvorad je třeba zkalibrovat spojku na kompresoru, trochu si to vzalo oleje(ale tak točím ho, ne že ne) i já bojuju s parkování(degenuruju s temi parkováky na oktě i toledu :() a jinak nic, je to užasná žehlička, zejméne na dlouhé štreky, vysoké tempo nevadí

 

no uvidime, ještě jsme si řekli měsíc hájení a pak se bude rozhodovat

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

je a není, Lucka s tím nechce moc jezdit, s tím bez prakováku i já bojuju na parkování(ještě jsem si nezvykl) vzhledem k přesunu km z toledo na volo, je to celkem nákladný to živit

když jsem si měl vybrat oki/toledo-toledo jede líp a za mín, nebylo co řešit, ted di vezmu volvo a u pumpy jako správnej tdičkař upím že :D

 

takže potřebuju neco vel oki max, ale tak aby to bylo zábavný pro mě no

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...