Přejít na obsah

Gustav: Volvo V70


Jim

Doporučené příspěvky

mno ok, koupím si petku kolu na benzince a to jím mám exnout? :D

 

zase jsem včera objevil že sedačky mají klokánka-kapsa vepředu, hustý no

 

kdybych tam neměl ten debilní telefon, měl bych držák na pití dle návodu na použití, no třeba se v tom začnu rejpat uvidime

Odkaz ke komentáři

zas kdyz si vezmes, ze to auto je vekove cca s jednickovou octavii tak ta taky nic nemela, tenkrat to proste bylo trochu jinak no...

 

vim, ze me u kamarada kdyz me vezl dostalo kolik je tam kapsicek a odkladacich schranek tam je ruzne poschovavanych, prislo mi to tenkrat proti octavii jako vesmirna lod.

Odkaz ke komentáři

tak konečně z pc

seib no tohle moc 5 nežačíná, tu je sofort spotřeba většinou 99,9 :D

 

Toledo zustává doma určitě(zatím :D) pokud zustane Volvo doma bude místo okty-pro lucku a zřejmě převezme po toledu místo na dlouhé přesuny

 

Jarda: zítra jako dneska předpokladam KO po boruaní, ta neděla by mohla být lepší, když tak smskni ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

odjeto 1500km, z toho jsem s tím týden jezdil po práci jen brno, když bylo toledo v servise

poznatky spotřeba začiná klesat už máme DL 10,7 :D, trošku zlobí klima-dle volvorad je třeba zkalibrovat spojku na kompresoru, trochu si to vzalo oleje(ale tak točím ho, ne že ne) i já bojuju s parkování(degenuruju s temi parkováky na oktě i toledu :() a jinak nic, je to užasná žehlička, zejméne na dlouhé štreky, vysoké tempo nevadí

 

no uvidime, ještě jsme si řekli měsíc hájení a pak se bude rozhodovat

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

je a není, Lucka s tím nechce moc jezdit, s tím bez prakováku i já bojuju na parkování(ještě jsem si nezvykl) vzhledem k přesunu km z toledo na volo, je to celkem nákladný to živit

když jsem si měl vybrat oki/toledo-toledo jede líp a za mín, nebylo co řešit, ted di vezmu volvo a u pumpy jako správnej tdičkař upím že :D

 

takže potřebuju neco vel oki max, ale tak aby to bylo zábavný pro mě no

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...