Přejít na obsah

ALARM META


Guest Mylen

Doporučené příspěvky

chcem sa spytat ci niekto nemal podobny problem ako ja s Alarmom znacky META.. nerobi to vzdy, myslim, ze iba ked sa auto odstavi po nejakej jazde, cize je zohriate.. ak je auto odstavene (cize nejazdi sa nim) a skusam zamykat a odomykat funguje normalne... a teraz ta zavada: stalcim normalne ovladac a zacne sa to zamykat az na 8x (8x cvakne zamok) pri com stale blikaju smerovky aj, pri odomykani funguje normalne sa odomkne, ale pri zamykani robi bordel, je tam novy uz aj zamok nakolko som bol v tom, ze robi zlost on, ale nerobi.. presne ta ista zavada na starom aj novom zamku...

Myslim, ze kazda Octavia (ktora ma origo central) zamyka na 2x cize kolicek potiahne raz a potom este raz.. vtedy bliknu smerovky 2x presne tak ako aj maju... lenze ked to zacne zamykat na 4x 6x alebo 8x vtedy cely ten cas aj blikaju smerovky.. cize myslim, ze to bude alarmom kedze zamok je novy a zavada pretrvava...

snad je to trochu zrozumitelne a ti co sa vyznaju v octaviach by mi mohli poradit icon_rolleyes.gificon_cry.gif

Je to Octavia 1.9TDi AHF r.v. 12/98 (model 99) a alarm znacky META asi od vyroby neviem aky typ, neviem ci to pomoze, ale mam presne take iste ovladace ako na obrazku

http://abacuscaralarms.co.uk/alarmshop/ima...70_exchange.jpg

Dakujem za rady icon_scratch.gif

Odkaz ke komentáři

nikto neviem cim to moze byt ?

robi to len pri zohriatom aute, ze to zamyka na 4x a viac a len s dialkovym a to nie vzdy ale takych 80% zamykani ano, ale pri zamykani klucom to nespravi nikdy, vzdy zamkne normalne ako ma, ci uz ked zamykam cez soferove dvere alebo spolujazdcove, ci 5. dvere... je problem v zamkoch ci v tom alarme META ?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Je to alarm od značky Meta System. Pravděpodobně to máš dodělávku jako originální příslušenství Škoda a myslím si,že je to tip BKA-300 002. Já mám problém s tím,že mě zustává svítit pravá strana blinkrů,až na poněkolikateré odemčení a zamčení zhasnou. Je to prý vadné relé v alarmu. Zkus napsat na firmu,která se zabívá touto značkou. www.casystem.cz

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Ahoj vsem. Mam skoda octavia II treti generace elegance 1.8 TSI ROK 2010. Když otevřu auto pres dálku a drzim D.O. tak mi sjedou vsechny okna. Pokud neotevřu dveře tak se asi po 20s zavře auto a obcas se zatahnou i okna ale dela to jen nahodile. Stalo se mi to zatim 5x. Tak se chci zeptat jestlibto ma spojistost s alarmem Meta. Vubec netusim jestli ho mam. Kupoval jsem auto pres měsícem. Poradi mi nekdo kde hledat klakson alarmu a řídící jednotku abych vyloučil zavadu rele. Dela to obcas když je moc velké horko. Předem děkuji. Pavel

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ahoj kluci, mám taky problém s alarmem META. Nedávno mi přestala houkat sirena. Nějak jsem to moc neřešil. Ted se mi ale auto přestalo zamykat na dálku. Pouze bliknou blinkry, ale zámky ani tuk. Odemykat to jde normálně. Když jsem to tak zběžně prohlížel, zjistil jsem, že mi pořád svítí světlo v kufru. Takže asi vadnej microspínač v zámku pátých dveří. Jednotka alarmu si tedy myslí, že jsou stále otevřené. Múže toto zpusobovat ten problem?? OI combi rv.99

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Patrajs,vyresil si to nejak s tema blinkrama ?me to dela to same uz par let ,posledni dobou uz musim zamknou auto klickem tudis bez alarmu :(...napadlo me odpojit privod k blinkrum ,ze blikat nebudou mi nevadi.a nebo vymenit to rele.Nevis kde je ta jednotka ve ktere to rele najdu ?a treba i jake mam obednat :D ?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mám také problém s alarmem od Meta System, ale trochu jiného ražení...mám O1 r.v. 98. Je tam dodělávaný originál alarm od Mety, ještě stím starým hranatým ovladačem jak se strká do nabíjecího pouzdra u kolene spolujezdce. No a tady je ten problém, v ovladači byla vyteklá baterie..tak jsem objednal z internetu novou..jenže co čert nechtěl..je větší než pouzdro. dobře baterii jsem rozkuchal a upravil (jsem lektrikář takže funguje i po mém zásahu) ale myslím že jsem tím zrušil kod co byl na ovladači nastaven protože to na něj teď vůbec nereaguje. Nevíte prosím někdo kde sehnat tu originál baterii? A poté oživit alarm? Zkoušel jste někdo ten CA.SYSTEM? Nechci jim tam nechat za diagnostiku alarmu ranec peněz.. P.S. nějaký alarm v autě ale přesto funguje, nebot když sedím v autě a zamknu se tam dálkovým ovladačem a pak zevnitř otervřu dveře tak se spustí...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...