Přejít na obsah

Řadící páka


Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

 

jsem stále 1.majitel mého miláčka Škoda Octavia 1.6 74KW 1999 r.v. a začla se mi oloupávat koženka z řadící páky a dělá mi to binec po interiéru. Všude po internetu, jsem našel řadu řadících pák, jenže buď je některá ta původní co tam mám teď nebo taková, jenž vypadá, jako by byla nedodělaná...

Má otázka tedy zní, dá se sehnat řadící páka se stříbrným rámováním? Já našel jednu, ale nejsem si jistý, jaký mám průměr řadící tyče, jestli jste už někdo měnil na octavii 1.6 roku 1999 AKL řadící páku, poradíte mi prosím, jaký průměr té páky mám hledat?

 

Hledám řadící páku stejnou, či podobnou této - http://www.auto-doplnky.com/radici-paka-skoda-octavia-i-1996-2000-s-manzetou-a-rameckem-neoriginal-6y0711113h-p38242 jenže zde je napsáno, že neplatí pro motorizaci 1.6, což je můj případ... A tu co tam mám teďka již nechci, chci něco nového...




Děkuji předem za jakékoliv rady, budu rád, když se mi nějaká dostane.

Přeji pěkný den

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Chtěl bych vyměnit celou ano... Včetně rukojetě a koženky jenž je kolem, ta se mi právě celá loupe a když už měnit, tak celou ať to vypadá pěkně a co sem se díval je to vše za pár šupů...

 

Každopádně děkuji za odpověď, sem cucel že po týdnu se mi jí dostalo :-P .... A nevíš tedy jaký mám hledat ten průměr na tu páku?

Odkaz ke komentáři

Teďka mám klasický od výroby černý rám, černou koženku a černou řadící páku... To jak jsi mi napsal ten návod na výměnu, tak přesně takovou bych bral, ale bojím se aby mi to pasovalo, když mám tu starou oktavku ještě (rok 1999 1.6, 74Kw) a oktavky 2000+ mají už širší řadící tyč prý :-( Takže stále nevím co si můžu koupit...

Odkaz ke komentáři

Teďka mám klasický od výroby černý rám, černou koženku a černou řadící páku... To jak jsi mi napsal ten návod na výměnu, tak přesně takovou bych bral, ale bojím se aby mi to pasovalo, když mám tu starou oktavku ještě (rok 1999 1.6, 74Kw) a oktavky 2000+ mají už širší řadící tyč prý :-( Takže stále nevím co si můžu koupit...

 

Všechny OI 1.4/55kw, 1.6/55,74,75kw a 1.9 SDi mají tlustej klacek bez rozdílu stáří auta, takže na tvou motorizaci musíš najít řadičku, která je dělaná na tlustej klacek, jinak by jsi musel klasickou řadičku upravit (vyvrtat do ni větší díru a nějak ji asi na klacek přilepit) ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

cca 3 týdny :D origo šajtra vychází cca na 1200, ale já tam mám známého, tak to vzal na něho za nákupku

tak toto si mal vymozenost, to nema kazdy. My obycajni ludia bez poriadnych znamosti v tomto odbore si musime hradit plne sumy :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...