Přejít na obsah

zkušenosti s STK 2016


Doporučené příspěvky

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale je to zase jen PODVOD! Možná to aktuálně pomůže někomu, kdo má PDF v pánu, nebo naletěl při koupi, ale samozřejmě že bude plno těch, kteří takto prolezou STK a ME a pak s novou TK prodají.

Netvrdím, že současný systém TK se mi líbí (sám mám druhé auto na LPG a občas svítí kontrolka motoru byť emise jsou naprosto v pořádku, tak nevím, jestli projdu), ale už si holt lidi musí uvědomit, že vlastnit moderní diesel není jen o té skvělé spotřebě a výkonu. Musíme si uvědomit, že diesel je na ježdění větších kilometrů, kdy PDF dobře regeneruje a vydrží a když holt po 200 tis. odejde, tak se musí zainvestovat do opravy. Například Citroen nás aktuálně láká na akci diesel za cenu benzínu. Na podzim jsem chtěl koupit nové MPV a nutili mě do dieselu. Ten prodejce si myslel, že jsem blázen, že ho nechci a trvám na benzínu. Ale předci auto, které najede 5-8tis za rok a nejčastější režim jízdy je do 5km nebudu kupovat diesel. Přesto mě do toho i po vysvětlení nutil. Nakonec jsem si nechal staré a počkám si, až si zlepší benzínové motory (tajně jsem doufal v MPV od škody, to se ovšem neuskuteční). Honza

Odkaz ke komentáři

chyba senzoru hladiny oleje. Bude to problem?

oprava za cca 1000 Korun ... mně osobně vadí na autě cokoli, co vím, že nefunguje ... auto sice je spotřebák, ale mám ho rád a opravy řeším hned, protože když se toho potom nasbírá hodně, tak je to finančně vetší pecka než to řešit hned.

Odkaz ke komentáři

http://auto.idnes.cz/prisnejsi-kontroly-stk-v-praxi-d33-/automoto.aspx?c=A160119_223823_automoto_hig

 

Snad mi to kluci z Dieselpoweru udělali dobře :D raději Richardovi zavolám ať to mám na jistotu :)

 

P.S tak mi to nedalo a hned jsem mu zavolal a tak docela rozesmál. No problém tak aspoň tak.

 

Ale je fakt že neprojde dost aut.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...