Přejít na obsah

ol@fuv EXlunarni individual ....


Doporučené příspěvky

ze zacatku trosku huceli, ted si to sedlo. Jenze co je trosku vic nez standard ? Tlakovani 19" pro OII neni k dospozici, takze jsem koukal na tusim Pasika ( u golfu tusim 19" nebyly) a tam

 

2,0 l/100 a 103 kW

19 palců

predek - bar/psi

2,6/38 2,6/38

zadek - bar/psi

2,8/41 3,3/48

 

2,0 l/125 kW

19 palců

predek - bar/psi

2,7/39 2,7/39

zadek - bar/psi

2,9/42 3,4/49

 

jinak vcera jsem jel domu kdyz bylo po desti a nepozoroval jsme zadnej extrem ani dobrej ani spatnej.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...