Přejít na obsah

Vyškov-regionální sraz


Dava@Seva

  

16 hlasů

  1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

    • 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      1
    • 1x za 2 měsíce
      8
    • 1x za 3 měsíce
      2
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

    • Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      3
    • Pátek
      3
    • Sobota
      10
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

    • V pracovní dny - od 16:00h
      1
    • V pracovní dny - od 17:00h
      7
    • V pracovní dny - od 18:00h
      7
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Taktéž děkuji za super sraz a příjemně strávené odpoledne a také za to, že jsem mohl poznat další super lidi :palec: . Doufám, že si takovou akci brzy zopakujeme a snad se časem stane i takovou Vyškovskou tradicí... ;)

 

Na fotky jsem se ještě nedostal, ale v nejbližší době je sem také připíchnu ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Zdravím vespolek, co byste řekli, kdyby jsme zase zase spáchali nějakej ten srázek..?
Kdo je pro, tak by sem mohl napsat nějakej tip na místo (parkoviště pro min. 10 aut + hospoda) a případně i nějakej termín...
Mě tak předběžně napadá Macocha nebo Jedovnice u rybníka, velký parkoviště a i hospody tam sou...termín mě zatím nenapadá...
Tak pište, pište...

 

Odkaz ke komentáři

Taky tě zdravím,

za mě jsem jednoznačně pro, aby se nějaký sraz zase uskutečnil :palec: .

 

Místo konání zatím nevím, ale třeba na tu Macochu bysme mohli zajet. V Jedovnicích už jsme dřív sraz měli (na Barachově), ale klidně se tam všichni sejít opět můžem, protože parkoviště je tam velké a prostředí je taky pěkné a jídlo je taky v pohodě ;) . Zkusím se zeptat kamarádů, jestli neví o nějakém pěkném místě (třeba i o něčem nově otevřeném) a dal bych kdyžtak vědět.

 

Co se týká termínu, tak bych to viděl spíš konec března nebo v dubnu, prostě až bude pěkné a teplejší počasí...

Odkaz ke komentáři

 

Zdravím vespolek, co byste řekli, kdyby jsme zase zase spáchali nějakej ten srázek..?
Kdo je pro, tak by sem mohl napsat nějakej tip na místo (parkoviště pro min. 10 aut + hospoda) a případně i nějakej termín...
Mě tak předběžně napadá Macocha nebo Jedovnice u rybníka, velký parkoviště a i hospody tam sou...termín mě zatím nenapadá...
Tak pište, pište...

 

 

 

Kluci doufám, že si nemyslíte, že bych ten sraz chtěl udělat tento nebo příští víkend, ani jsem to nikde nepsal...

 

Jenom ohledně toho, že vesměs píšete, že jo, ale nejdřív až koncem března...

 

Já jsem tuto diskusi nadhodil předběžně, aby sem každý kdo bude mít zájem, nadhodil nějaké místo, popřípadě třeba i termín...

 

Ale nehrozte se toho, že by to melo být "zítra", měl bych na mysli spíš duben, květen nebo červen třeba...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Vsichni na to asi kaslou... Jinak sraz bych udelal urcite v dubnu a pak treba za 2 mesice v cervnu, co ty na to? Tak nejak si pamatuju, ze jsme se o tom v Nemojanech bavili, ze by se ty srazy mohli delat pravidelne po 2 mesicich...?

 

Jak to vypada s mistem toho srazu? Bud ty Jedovnice (restaurace Barachov), pak bych rekl, ze to neni spatny treba v Ruprechtove na Pomeranchi a urcite by se nasly i jiny pekny mista... ;)

Odkaz ke komentáři

Chlapci vím že jste celý žhavý se sejít, já taky, ale ještě chvilku vydržte.

Chceme se s Jakubem příští týden sejít a dát to dohromady.

Předesílám, že ty Jedovnice se mi líbí i ten Pomeranch v Ruprechtově.

U každé restaurace jsou dětské prolézačky, tak se můžeme i pobavit.

Chceme tam udělat i nějakou minisoutěž, ale to je překvapení. Vyplatí se počkat.

Srazu zdar

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Jojo, je to tak... ;) Akorát Octávka mi pořád chybí, sehnat krásný kus v super stavu je nadlidský úkol... :(

 

Tak to je paráda, že je tu další "blázen" z Vyškova :palec: a přeju ti, ať brzy najdeš auto podle tvých představ ;)

 

Zdarec, cokdyby jsme si v sobotu 24.6. udělali srázek a zajel si koukonout do Plumplova na Hanácké škoda sraz (https://www.facebook.com/events/256129574806140/)..?

 

Myslím, že to není špatnej nápad :palec: , to bych mohl vyvětrat Užovku co mám po dědovi, co? :)

 

post-107-0-22035900-1493566543_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...