Přejít na obsah

Vyškov-regionální sraz


Dava@Seva

  

16 hlasů

  1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

    • 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      1
    • 1x za 2 měsíce
      8
    • 1x za 3 měsíce
      2
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

    • Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      3
    • Pátek
      3
    • Sobota
      10
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

    • V pracovní dny - od 16:00h
      1
    • V pracovní dny - od 17:00h
      7
    • V pracovní dny - od 18:00h
      7
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Konečná pozvánka


Sraz Vyškovské sekce Octavia Club


Sobota 3.6.2017ve 14:00h parkoviště u PDA (bývalý posádkový dům armády)


49.2872572N, 16.9826614E


https://mapy.cz/s/1Gn1B




Po setkání a popovídání odjezd do Ruprechtova


Restaurace PomeRanch U rybníku


http://www.pomeranch.cz/


Upraveno uživatelem Dava@Seva
Odkaz ke komentáři

Super :palec: , jinak kolega z prace i s jeho kamarady k PDA neprijede, protoze maji hasicske zavody, ale rikal, ze pokud to stihne/stihnou, tak by prijeli aspon posedet na ten Pomeranch ;) .

 

Co ta rezervace, mam to zajistit nebo se toho Dejve ujmes, popr. uz se vi kolik lidi se asi zucastni? Jelikoz Facebook nemam, tak se by nebylo spatny napsat treba Garrettovi, Kolagemu, RichardDovi atd. (Vyskovaci, co se nevyjadrili), jestli vubec prijedou...?

Odkaz ke komentáři

Škoda, Pomeranch je fajn... Blbý je že v těch Jedovnicích bude hrozně narváno... ještě mě napadla Bolkova farma v Olšanech, ale ta je vlastně myslím zavřená - pokud někdo něco ví jinak, opravte mě ;) Nebo Nemojanský mlýn, ale v sobotu tam bývají svatby... :wub: :D

Odkaz ke komentáři

Volal jsem do Tučap ke zlaté rybce - obsazeno

Jedovnice se mi zdají daleko, ale pokud tam budete chtít jet tak OK.

Ještě jsem volal do Alvetu a tam mají sice tři Svadby, ale restaurace blokovaná není a klidně můžeme přijet říkala recepční.

Rezervaci v Alvetu není potřeba dělat, můžeme se rozhodnout až v sobotu.

Ještě mě napadá restaurace Ivanka v Ivanovicích - je tam velké parkoviště, ale nevím jak na tom je ta restaurace. To by musel Konny zjistit, ten je tuším z Ivanovic

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak to vypada bud na ty Jedovnice nebo na ten Alvet. Ivanka v Ivanovicich nevim jak na tom je a ani to nezjistim, protoze nejsem z Ivanovic. Garrett je z Ivanovic, ale ten ted na sraz neprijede, tak pochybuju, ze nam to tam bude zjistovat...

 

Jinak je super, ze jste to zjistili, jak jsou na tom ostatni restaurace, ja mam tento tyden odpoledni a dopoledne jsem moc casu nemel na obvolavani :( .

Odkaz ke komentáři

A jenom k Jedovnicím - víte o tom, že je to tam teď zavřený? :D

Je sice pravda, ze jsou Jedovnice rozkopany, ale daji se normalne projet (objet pres ulicky), jel jsem tam teď v patek, takze je to v pohode... ;)

 

Jinak teda souhlas, do toho Alvetu se mi taky moc nechce, protoze to jidlo tam neni nic extra a navic se tam dlouho ceka nez to uvari, tak bud jen pokecame u toho PDA nebo se na miste domluvime na nejakem tom posezeni. Co treba zajit na zahradku k Piratovi?

Odkaz ke komentáři

Je sice pravda, ze jsou Jedovnice rozkopany, ale daji se normalne projet (objet pres ulicky), jel jsem tam teď v patek, takze je to v pohode... ;)

 

Ok, já jen vím, že tam je objížďka a spousta lidí to teď objíždí přes Vilémovice. Objížďka občas přes centrum není taky to pravé ořechové. Ale záleží na koho pak člověk narazí :jelen:

Odkaz ke komentáři

Chlapci, co tu čtu! Alvet je naprostý luxus, nedávno jsem tam byl 2x v rozmezí 14 dnů v 8 lidech a prostě super.

V Ivanovicích by neměl být problém, vevnitř je místa dost a mají i hodně místa na zahrádce. Na jídlo tam chodíme, zatím nám vždy chutnalo. Kdo chce a máte Facebook, tak se to jmenuje Na Městečku

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...