Přejít na obsah

Vyškov-regionální sraz


Dava@Seva

  

16 hlasů

  1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

    • 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      1
    • 1x za 2 měsíce
      8
    • 1x za 3 měsíce
      2
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

    • Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      3
    • Pátek
      3
    • Sobota
      10
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

    • V pracovní dny - od 16:00h
      1
    • V pracovní dny - od 17:00h
      7
    • V pracovní dny - od 18:00h
      7
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já s přítelkyní jedeme, sice jsme měli v sobotu zabíjet a škubat 12 kačen, ale v pátek si beru volno z práce, abysme to stihli oškubat a v sobotu mohli vyrazit...

 

A v nedělu jsme potkali Kuglera na na burze a říkal, že taky pojede, jeho přítelkyně teda říkala něco o tom, že nemůže, takže říkal asi pojede sám...

 

Jo a ti, co pojedeme bysme se mohli domluvit, kdy a kde se potkáme, pokud bychom jeli nějak pohromadě...

Odkaz ke komentáři

Tak to je super, ja teda pojedu Uzovkou, at zapadnu do davu, ale budu muset do PV jet po stare, tak bud pojedem hromadne po stare nebo se potom sejdem u toho kempu nebo kde to je... Sraz bud Vyskov treba u Lidlu nebo jelikoz pojedem na Prostejov, tak aby nekteri vcetne me nemuseli do Vyskova a pak zpet smer PV, tak by mohl byt sraz v Zelci u kostela (na prostredku dediny), tam je takova nova tocna s mistem na zaparkovani a cas? Rekl bych kolem 8hod. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři

Ahoj vypada to ze taky pojedem ja teda urcite po stare ,ale jeste nevim o kolika postnu sem program srazu ja osobne bych to videl az odpoledne v sobotu po tom orientacnim zavode az se vsichni vrati do kempu a pak na tu spanilou jizdu do PV na namesti

 

Program:

Pátek 23.6.
- 18:00 - 21:00 příjezd do Autokempu Žralok a ubytování
- ubytování je potřeba s námi domluvit.

Sobota 24.6.
- 8:00 - 9:30 registrace účastníků
- 9:45 - 10:00 rozprava o orientačním závodě, celém srazu
- 10:00 - 11:20 start orientačního závodu
- cca 14:00 příjezd posádek do kempu
- 15:00 - 17:00 dovednostní soutěže, vyhodnocení výsledků
- 17:00 spanilá jízda - směr město Prostějov, jeho náměstí a okolí
- 18:30 vyhlášení výsledků
- 19:30 volná zábava, doprovodní večerní program, kapela, hudba

Neděle 25.6
- Konec akce 10:30

Dále se můžete těšit na soutěžě:
- top 3 automobilů srazu
- top 3 slalom
- top 3 dovednostní soutěže
- orientační závod po okolí Prostějova
- Všichni výherci soutěží obdrží poháry, věcné ceny a diplomy na památku tohoto prvního srazu :)

Orientační závod:
- příjemnné okolí Prostějova je jak dělané na takovýho závod
- na startu závodu dostanete podklady k orientaci a dovednostním soutěžím podle kterých si uděláte krásný výlet po okolí, během závodu budete poznávat nejrůznější místa která vás dovedou až do cíle závodu, okruh bude měřit zhruba 45km.
Upozornění!! orientační závod se jede v běžném silničním provozu s platnými dopravnímy zákony ČR, za veškerou činnost během závodu odpovídá každý řidič sám za sebe.
Další podrobnosti doplníme...

Odkaz ke komentáři

Ahoj všem, taky jsem zvažoval jestli jet ale mám to komplikovaný :wacko: Můžu naopak dopoledne, potřeboval bych být cca ve 12 zpátky ve Vyškově... budu sledovat jak se domluvíte a podle toho rozhodnu co a jak ;)

Dava@Seva včera ráno cca 6:30 jsem tě potkal ve Vyškově na Tyršovce u pekárny, parkoval jsem vedle tebe, mávnul jsem ale asi jsi mě nepoznal (černej Golf VII Kombi) :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak keď je niekto zbytočne odborník na niečo o čom dokopy nič nevie, tak to asi hovorí za seba. Myslím, že takého niekoho má vo svojom okolí každý. A keď tvrdí, že nie, tak potom je to práve on 😄
    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
×
×
  • Vytvořit...