Přejít na obsah

Parkovaci kamera O2


tom007

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Pořídil jsem parkovací kameru ale potřeboval bych radu.

Kameru jsem napojil a plus impuls do rádia napojil na světlo zpátečky.Radio přepne to je v pohodě.Ale pokud napojim i napájení kamery na světlo zpátečky tak zobrazuje a vše funguje dokud nenastartuji.Začne to blbnout a nějak se to ruší no prostě vše to přisuzují can busu.Nevite někdo o napájení které není pod kontrolou can busu nejlépe někde u zadních světel.Parkovaci senzory mám.Je to O2 předface.

Dík za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři

Dík za radu? No mě na maxidotu píše i poruchu konkrétní žárovky tedy alespoň na předních světlech a mlhovkách.Ostatní nevím,myslím že svítí jen žlutá žárovka na palubce tak to že mě to po nastartování nefunguje jsem přisuzoval tomu can bussu.Jestli se to řešilo tak jsem to nenašel?

No jak se říká Dobrá ráda nad zlato.

Ale i tak dik.

Odkaz ke komentáři

Tak hotovo,

Kdo by nevěděl jako já tak signál do rádia + naštěstí funguje ze světla zpátečky.Napajeni kamery jsem vzal z rozvadeče u motoru.Tam se dá dostat tak že se odmontuje baterka a nad pedály jekejsi poliš a tam je pruchodka.Ale asi to všichni tady ví tak to klidně smažte?post-33985-0-94557600-1465664159_thumb.jpg

post-33985-0-72836700-1465664244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tom007 mi se takhle chovaly domontovane led diody do svetel Okta2 fl. Bez motoru super po nastartovani skoro stroboskop vyresil jsem to v dlouhem kodovani BSG tusim bit 19 napajeni zarovek či zivotnost nebo tak nejak. Dal jsem to na bez dlouhe zivotnosti a maka to i po nastartovani normalne. Mozna to bude neco podobneho.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahojte, mám obdobný problém ako kolega hore. Neviem jak to vyriešiť. Za link vopred ďakujem.

 

Len pre istotu. Mám podobnú kameru ako na foto v prílohe (tá istá kabeláž, akurát že je samostatná, teda nie s led diodou pre špz).

post-53017-0-77279400-1477329217_thumb.jpg

 

Ako som to zapojil?

+ na + cúvačky

- na - cúvačky

R do rádia na vstup kamery

Vôbec netuším načo sú kábliky X a Y .......... Y som mal zapojený aj do rádia pri konektor kamery, ale bez zmeny...

 

Kamera funguje len pri zhasnutom aute (kľúčik v polohe žhavenia), po naštartovaní sa signál stratí.

Za každú radu vopred ďakujem

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapojoval jsem takovou kameru brachovi do Passata. Rádio s Android. Mínus se zapojí na kostru a plus se připojí na "x" a u rádia se "y" připojí na kablik označený camera +. Rádio ma Canbus dekodér a bere si z něj info o zařazené zpátečce. Při zařazení zpátečky přepne radio na obraz kamery a pustí napětí na výstup camera +

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

zdravim potreboval by som rozlisit kbale z radia ktory je na co lebo prave potrebujem napojit ten cerveny kablik co je vyssie spominany ,,Y,, ako citujem z navodu: ,,signalny/zapaja +12v na zariadenie,,. tak a neviem kam sakra ide. Alebo ho netreba napajat a po nakodovani sa spusti kamera automaticky? dik za kazdu pomoc pridavam aj foto napajania radia.

post-50695-0-59111700-1489004913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...