Přejít na obsah

OII RS 2.0TFSI


Doporučené příspěvky

To jo je to hrozna prace ty prahy vracet [emoji3] ja to chci udělat při jednom ať je to jako jeden celek a nemusím se v tom zase vrtat , a potahnu to pod kobercem společně s EI pro sedačku a na co sem teda koulel oči že tam je příprava ze spoda sedačky pro lampičku :palec: nechápu že je tam nedávali....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

jo příprava tam je no, asi nějaká šťastná náhoda :D ale co mám lampičky z tourana nebo odkud to bylo (aliexpress :D ) tak jsem ji teda dovnitř nenatlačil, musel jsem sundat ten plechový kryt aby to tam vlezlo... no asi se do toho budu muset pustit taky, já jsem si ty zadní lampičky odstřihl a zaizoloval dráty, stejně by byly krátké, takže to nadstavím a pak někdy protáhnu...ale ty prahy..... to zas bude lítat kurev :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Děkuji chystám novinky na příští rok, ale prostě nemám čas to všechno udělat musim chodit do prace, delam po chvilkach brachovu felicii(v lednu jde na STK...ale už se blížím ke konci :D ) + aby toho nebylo malo tak naší mamině praskla stabilizační tyč na O2 tak to chci dát co nejdříve dokupy. Pak si užiju vánoční svátky a pak po novém roce se snad zadari a něco stihnu priorita je kompletní GO přední nápravy + půjdeme konečně dolů a v březnu na STK :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj.muzu se tě zeptat jak si spokojený s Bolerem z octy?mam v plánu taky predelat a tema co jsem precetl kluci píšou,že dat jedině že supa,ale na tom se mi nelíbí ten chromovaný ramecek.rad bych věděl,jak to vypadá v reálu,je to podsviceni moc poznat(špatně vidět?).

Diky

Odkaz ke komentáři

Pro mě je dostačující funkčností pač nejsem nějak zvláště náročný, ale co mě štve je ten podsvit. Za denního světla je ten displej opravdu tmavý a je na něj hůř vidět a ani nemluvim o tom když svítí slunce to je vidět naprosté prd a jak se setmý je to pohoda. Takže je pravda že je lepší bolero ze Supa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Takže podvozek komplet po repasu, po geometrii a je to naprostá bomba to auto se tolik nenaklapí, lépe vypadá a silenty atd.. tomu jen dodali suprovou odezvu od řízení a božskej klid v autě(až na ten zvuk od laufu[emoji83]). Není taky divu pač to co na mě vykouklo po sundání kol byla tragedie prasklé pružiny v pravo vpředu a vlevo vzadu, vymlacene kulaky+stabiky. Takže suma sumárum se měnilo:Pružiny Eibach-20mm a Přední náprava: tlumice s dorazama prachovkama ulozenim+lozisko, predni i zadni silent v prednich ramenech, oba kulove cepy, oba cepy rizeni, stabilizatory, Zadní náprava: horní uložení, tlumiče jinak silenty na zadku jsou v poradku. A dneska sem to moje snažení završil Technickou (0 závad). Jinak co se úprav týče tak octava dostala jen řadičku z O3. Další úpravy jsou v přípravě. A nakonec pár foto. 2931f949001ee735885f564f0a0fdf7c.jpg9830a40037a7b73884389224e713de87.jpg9d9e85a638a85c98d6079309550f32b9.jpg7e5db7fd96c0a257b5e61c66f832873c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...