Přejít na obsah

FABIA II FL


Doporučené příspěvky

už sem to študoval na netu taky ...ty mlhovky tam sou snad přidělaný v malovaní :palec: :) vůbec tam nepadnou

to je jedno, stejně 75% fabii nemá přední mlhovky :lol:

 

jinak takové neslané nemastné, uvidime na živo.... designově se to zaměřilo pouze na co největším optickém roztažení auta (nižší světla, čočky světel do kraje - dříve k prostředku, širokej úsměv)

 

a co zadní světla? nějaká změna? ty byly hodně tragické už v roce 2007

Odkaz ke komentáři

nevidim v tom nic lepsiho, svetla jsou protazeny do vsech stran takze je to komicky jeste vic nez predtim, vysoky to je a bude to menit samozrejme nemuzou no a to je asi vsechno

 

mozna bude mit jeste o trochu vetsi zrcatka at vypada jak tatka smoula...hlavne ze muzes mit bilou strechu a cerny sloupky :)

 

no nic, hruza...este ze nejsme fabia club :palec:

Odkaz ke komentáři

až na přední mlhovky který fakt vypadaj jak když tam nepatřej se mi to líbí o 100% víc než ta předtím :) na zadek jsem taky zvědav podlě mě zase půjdou zadní odrazky do nárazníku... což mi přijde teda debilní krok když se hned zaprasej nechápu proč to teď dáváj na všechny auta...

Odkaz ke komentáři
až na přední mlhovky který fakt vypadaj jak když tam nepatřej se mi to líbí o 100% víc než ta předtím :) na zadek jsem taky zvědav podlě mě zase půjdou zadní odrazky do nárazníku... což mi přijde teda debilní krok když se hned zaprasej nechápu proč to teď dáváj na všechny auta...

 

protože u OII stoupla prodejnost těch samolepících odrazek na zadní nárazník alá RS model, tak proto Vojtěchu, to víš prachy

Odkaz ke komentáři

Mne sa to náhodou páči. Spomeňte si len aké boli reakcie na facelift OII, a ako sa teraz ľuďom začína páčiť ;) Som zvedavý na ďalšie zmeny, hlavne v interiéri, ale celkovo hodnotím facelift za vydarený. Je množstvo iných áut, kde facelift dopadol katastrofálne - aktuálne napr Grande Punto, Auris :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...