Přejít na obsah

Rady s víčkem susice klimatizace (Silonovy šroub)


outys

Doporučené příspěvky

Na octavii II mi přes tento silonovy šroub uniká náplň klimatizace a nejde povolit a mechanik mi říkal ze se musí vyměnit cely chladič.(5000kc s praci)Pokud s tím mate nějaké zkušenosti či rady tak bych byl rad za ne.(jestli se to da nějakým kvalitním lepidlem zalepit okolo toho sroubu,či ho rozřezat na několik dílů a nahradit ho novym)

Odkaz ke komentáři

Kamarát to práve teraz rieši. Nedal si povedať a išiel cestou výmeny zátky. Povoliť klasickým spôsobom sa ju nepodarilo. Nakoniec ju postupne odsekal sekáčom a čo napadalo dnu to vysal von. Dáva aj novú náplň vysúšača. Momentálne čaká na novú zátku. Sám som zvedavý koľko to vydrží. Osobne by som vymenil chladič a mal navždy pokoj.

Odkaz ke komentáři

uz to tu bolo popisane, nevyplati sa ani len uvazovat o oprave... zachvilu budes mat to iste.

hlavne nekupuj novy chladic so zatkou, ale novsiu variantu bez zatky

 

Aha .... to je dobra pripominka s tim chladicem bez zatky,sem ani nevedel ze se dela ....Diky za radu

Malá aktualizácia - kamarátovi pri vysekávaní zátky dobre doondili závit. Momentálne tam nasilu naskrutkoval novú hliníkovú zátku s tým že ju zalepil tekutým kovom. No už si aj on pekne nadáva že tam radšej nedal nový chladič. Uvidíme keď to naplní či to bude držať.

 

No to jsem taky zvedavy ....

Jeste dotaz,jeden pan nabizi repasovany chadic bez sroubu(novejsi typ),sli byste do toho?A jeste otazecka zda li bych vymenu zvladl sam(nekde jsem tu cetl ze se tu musi rozebrat celej predek vcetne narazniku a tak) :huh:

Jinak dekuji za veskere odpovededi co jste dosud napsali :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...