Přejít na obsah

Moje stříbrná


Doporučené příspěvky

Tak jsem taky přestoupil na novější model, shodou okolností taky stříbrná jako původní jednička, taky xenony, taky park senzory :-)

 

Je to rok uz 2005, ale za peníze co jsem měl jsem lepší mladší nesehnal.

Možná jsem měl hledat dýl, ale měl jsem kupce na moji jedničku, který spěchal a prodal jsem ji za rozumnej peníz /85K/ tak jsem chtěl něco rychle.

 

Je to 103kw tdi, trochu se bojím hlavy, je to ještě revize B, ale s výbavou jsem spokojený, má to kůži, xenony, alarm, aut.klimu, park asistena i vepředu, zatmavovaci vsechny zrcátka, senzor deste, svetelnej senzor, senzor tlaku v pneu. Dostal jsem dvoje elektrony, jsem spokojenej.

Úpravy asi v plánu žádné nemám, jen chci vyměnit radio stream za audience, kvůli mp3 a měniči na cd

post-21011-0-01119500-1471375962_thumb.jpgpost-21011-0-10022700-1471375925_thumb.jpg

post-21011-0-61194100-1471375873_thumb.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem RedDevilCZ
Odkaz ke komentáři

Jo to je slušnej borec, všechno je mu fuk, neřekne ti k tomu ani slovo a když se zeptáš proč auto po "chipu" smrdí naftou tak ti řekne že máš v pi*i regulaci na turbu a že je to tím :D :D tím ti Dane samozřejmě neberu že u tebe to funguje dobře, hold je to jen důkaz toho že každý motor to snese jinak a nejde jeden soft nalívat do všech BKD

Odkaz ke komentáři

ten soft byl na brzdě na jiném autě které má kámoš a s chipem najeto 70k

adame i na volnoběh se ti turbo točí a klopí lopatky, však si viděl moje, nekouří a nesmrdí... uvidíš co ti to udělá až budeš mít OK regulaci, ale mi to s origo softem kouřilo dost a teď vůbec nic

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jsem se rozhodl pro nejaky maly upravy, chtel bych caset zatmavit zadni okna, zmenit podsviceni a asi trochu nacipovat.

 

Ale zacala me holka trochu zlobit, kdyz je venku velky vedro vubec mi nezabira turbo, kdyz je chladno jako v poslednich dnech jede normane a min zere nez ve vedru.

Krasne tahne od cca 1500 ot, kdyz je vedro predjede me i trabant

 

 

 

post-21011-0-13938200-1475861582_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nemáš zač. No u před FL to jde, ale já mam FL a tam jsou bílé budíky a zbytek auta v zelený a kdo tuhle kombinaci vymyslel, tak musel být nalitej, jinak si to nedokážu vysvětlit :D mam v plánu ručičky červený, zbytek auta bílá.

Jo to davaji hodne. Taky to vypada dobre ale ja chtel styl kterej az tolik lidi nema

 

Odesláno z mého VFD 900 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Tak jsem na aute udelal par uprav. Koupil jsem jiny kola, nechal je zrenovovat, bohuzel s vyslednkem nejsem moc spokojeny.

Koupil jsem radio s dotyk lcd a naistaloval climatronic z po face verze.

 

A jsem objednany na tonovani skel, na to se docela tesim, myslim ze ji to bude sluset.

 

post-21011-0-53089900-1494525579_thumb.jpg

 

post-21011-0-68245300-1494525606_thumb.jpg

Upraveno uživatelem RedDevilCZ
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...