Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To nie, dni sú pevne dané, tie sa neskracujú.. takže ak nenajazdíš tie km tak ťa pošle do servisu za tých 310 dní...

Skracujú sa len km podľa prevádzky aj to len pri intervale 30t km / 2 roky...

 

Ja som aj na octavii nechal dlhý interval a olej menil po 15t km ako píše jar_da... zbytočne chodiť a platiť každých 15t km servisu...

Odkaz ke komentáři

To nie, dni sú pevne dané, tie sa neskracujú.. takže ak nenajazdíš tie km tak ťa pošle do servisu za tých 310 dní...

Skracujú sa len km podľa prevádzky aj to len pri intervale 30t km / 2 roky...

 

Ja som aj na octavii nechal dlhý interval a olej menil po 15t km ako píše jar_da... zbytočne chodiť a platiť každých 15t km servisu...

 

přesně tak :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o rok později...

Vcera som vyzdvihol rapidku zo servisu. Aktualne najazdene cca 43tis. km a bola na 3oj rocnej prehliadke. Menila sa len brzdova kvapalina + klasicka vizualna kontrola auta.

Pri tejto prilezitosti som dal reklamovat klimakompresor, ktory bzucal a bol z toho elektromobil. Je na to TPI. Klasicka chyba (rapid/fabia) polskych kompresorov Sanden. Menil sa za Denso, dalej sa menila vlozka vysusaca klimy + expanzny ventil a preplachoval cely system. Este na reklamaciu uznana vymena riadiacej hlavice a zadneho brzdoveho svetla v piatych dverach - bolo popraskane....a jazdime dalej:cool:

20180531_125923.jpg.e6d4398d992ba5d54bf42b94e9e331d7.jpg    ->     20180710_175631.jpg.52b89456124ed3f6111f8b0563a860e8.jpg

Pridam este video (nie moje), toho "bzucania" klimakompresoru: https://www.youtube.com/watch?v=FoEmHxlkHAQ

 

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...