Přejít na obsah

Vynechava turbo


Doporučené příspěvky

Kluci dotaz. 2.0 tdi kod bkd. Vynechava turbo. Z niceho nic. Poprve pomohlo odpojit a zapojit vahu vzduchu. Pak dalsich 400km najeto po kouskach klid. Ted zase z niceho nic blbne. Nevypadne uplne ale na sekundu zatahne pak zase zdechne. Proste vubec nezabere, mam plny plyn, nic, najednou na pul sec zabere a zase vapdane. Udelalo me to kdyz jsem jel do prace na odpoledni, kdyz jsem jel domu tak zasev pohode. Cestou do prace nepomohlo motor chcipnout ani odpojit vahu. Po praci jsem jen nastartoval a jel... Nejakej napad?

Odkaz ke komentáři

Tak na diagnostice byly chyby na zhavici svicky, ty jsou asi dve v haji a vaha vzduchu, ale to rikal ze jsem to mohl udelat tim ze jsem ji odpojoval.

Mezi tim se mi rozsivitila kontrolka motoru a pise emise do dilny.

Chyby vymazal a pojedu tam zitra znova, protoze zase netahne a opet se objevila chyba emise...

 

Ale jeden poznatek, kdyz je venku chladno auto jede normalne, jak se udela teplo a dusno auto se dusi....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem mel auto u auto elektrikare, smazal chyby s autem jezdil a na nic neprisel, prej se vsechno chova normalne. Je chladno tak to jezdi.... ale me stejne prijde ze to zabira divne mezi cca 1000 -1200 otacek se tomu nechce, kolem 2000 to zabere hodne a pak zase kolem 2500 trochu zvadne.
A prijde mi ze proste kolisa spotreba. Jendou to na volnobeh ukazuje 0.5l, nekdy 0.7-0.9l :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...